![Новорічний ярмарок в центрі Донецька кличе гостей](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/46388/big1.jpg)
У Донецьку перед будівлею облдержадміністрації на площі Жовтнева працює Новорічний ярмарок сільгосптоварів, кондитерських виробів і сувенірів, який сьогодні відвідав голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Під час спілкування з донеччанами губернатор сказав, що в Донецькій області в цьому році пройшла велика кількість ярмарків: «Проведенням подібних заходів ми хочемо добитися зниження цін для населення, зруйнувати монополізм ринків на реалізацію продуктів харчування. Ми будемо продовжувати організовувати подібні ярмарки в містах області для того, щоб досягти цієї мети».
Губернатор області також зазначив, що на ярмарку представлені майже всі райони Донецької області: «Завдання було - реалізувати товари «новорічного столу» - рибні, м'ясні делікатеси, кондитерські вироби і, звичайно ж, новорічні сувеніри. Для прикладу, я спілкувався зі старшим бджолярем Красноармійського району, вона пропонує зробити ярмарок бджолярів на Масляну. Я думаю, це добра традиція святкувати це свято з медом і млинцями. Можна провести такий захід тут же - біля облдержадміністрації. А на Великдень, скажімо, завдяки сільськогосподарському ярмарку, знизити ціни на яйця».
При цьому Андрій ШИШАЦЬКИЙ підкреслив, що ярмарки, аналогічні новорічній, повинні проводитися по всій області. Їх має бути не менше 3-4 десятків у містах і районах регіону.
Поки губернатор спілкувався з людьми, ярмарок набирав обертів. Дерев'яні торгові будиночки і дерева навколо прикрашені світловими гірляндами, які сяють і створюють для гостей ярмарку атмосферу свята. Веселі пісні та жарти артистів доповнюють ярмарковий колорит.
Кожен бажаючий тут може спробувати різні смакоти: мед, шоколад, гарячі напої і навіть, медовуху. «Юзівська пивоварня», яка також є учасником ярмарку, пропонує покуштувати новорічного глінтвейну, смачних млинців, пива і, традиційних для багатьох європейських ярмарків, сосисок. Особливе задоволення полягає в тому, що гарячі страви готуються на дровах, прямо на очах у гостей ярмарку на свіжому повітрі.
На сьогоднішній день в новорічній ярмарку беруть участь близько 30 підприємств харчової та переробної продукції, майстра декоративних мистецтв, підприємства ресторанного сектора. Крім торгових новорічних будиночків, на території ярмаркового містечка працюють фермерські торгові майданчики відкритого типу, де реалізація продуктів харчування відбувається з автомобілів.
Крім продуктів харчування, на ярмарку можна придбати й сувеніри. Народні майстри мистецтв регіону привезли в Донецьк вироби ручної роботи, штучні ялинки, новорічні прикраси і безліч різних товарів.
Зробити покупки - не єдина мета, з якою донеччани та гості міста прийшли сюди. Дітей розважають кумедні персонажі з мультфільмів, ляльки-велетні, Дід Мороз і Снігуронька.
Окрему програму - яскраву і святкову - підготували колективи Палаців культури міст і районів області. На сцені, спеціально підготовленій до ярмарку, актори показують всілякі театралізовані вистави, проводять конкурси для дітей та молоді.
Як повідомлялося раніше, на екрані перед будівлею облдержадміністрації протягом всіх п'яти днів ярмарку будуть демонструватися новорічні фільми і мультфільми для дітей. Для всіх гостей заплановані всілякі розважальні програми, караоке, традиційні ярмаркові спортивні змагання та ігри.
Ярмарок працюватиме до 29 грудня. Кожен день з 10:00 до 20:00 всіх відвідувачів ярмарку розважатимуть Дід Мороз і Снігуронька, музичні колективи регіону, актори на ходулях, скоморохи, ярмаркові зазивали, ляльки-велетні, музичні, циркові та хореографічні колективи Донецької області.
Яскравим фіналом ярмарку стане парад Дідів-Морозів та Снігуроньок, скоморохів, ляльок-велетнів і ряджених, які 29 грудня в 13.30 попрямують від Головної Ялинки Донецька на площі Леніна по вулиці Артема до площі Жовтнева перед будівлею Донецької обласної державної адміністрації. На площі відбудеться флеш-моб і конкурси за участю Дідів-Морозів та Снігуроньок, серед яких будуть обрані і нагороджені кращі.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Новорічний ярмарок в центрі Донецька кличе гостей"