![9-й тур](http://www.ffu.org.ua/img/forall/a/108/66.jpg)
У 9-у турі команди футзальної "Екстра-ліги" продовжили боротьбу за лідерство. У львівської "Енергії" одразу два переслідувача, які відстають лише на одно очко від діючого чемпіона країни.
"Енергія" 3:2 "ЛТК"
Справжній трилер у першому матчі розіграли "Енергія" і "ЛТК". Останнім не вдалося поквитатися за поразку в минулому колі. Однак на цей раз команда Романа Ковальчика показала більш переконливу гру. Наприкінці зустрічі "ЛТК" мав усі шанси, щоб зрівняти рахунок, але "Енергія" змогла вберегти свої ворота. Як підсумок, перемога господарів і одноосібне перше місце. Наступний матч команда проведе на виїзді з харківським "Локомотивом". Програш там може перекреслити старання в матчі з "ЛТК"
Головний тренер "ЛТК" Роман Ковальчик:
- Перш за все, хочу подякувати уболівальникам і усім тим, хто переживає за міні-футбол. Вважаю, сьогодні обидві команди показали високого рівня гру. Дай Бог, щоби таких матчів було чим більше. Тоді, переконаний, потягнуться не тільки уболівальники, а й меценати. По-друге, хочу подякувати гравцям обох команд, які сьогодні грали достатньо толерантно. Це протистояння мало дуже високу напругу, адже розігрувалося перше місце. Тут могли бути емоції, груба гра, але такого сьогодні не було. За це хочу усім подякувати.
Стосовно підсумкового результату, то вважаю його закономірним. Ми програли в один м’яч. Але ми програли не через командну гру, а через індивідуальну. Двоє гравців не змогли зіграти так, як я їх просив. Маю на увазі таких виконавців, як Стрілець та Іванов. Ми могли наприкінці усе виправити і виграти, але власне "я" цих гравців переважило командні інтереси. Мабуть, це сталося через те, що мене довгий час не було в клубі. Безперечно, робота велася і без мене, але гравці вийшли з-під командного контролю. Тому ми сьогодні програли. Хочу також відзначити суддівство, воно було об’єктивним.
- В другому таймі ви замінили воротаря. З чим пов’язана ця заміна?
- Це пов’язано із тим, що команда почала недопрацьовувати в задній лінії. Спіймав хорошу гру Пітуля, внаслідок чого мої гравці почали недопрацьовувати в захисті. Пітуля був змушений більше вступати гру, а це розбалансувало наші дії в захисті. Тому я поставив Савенка. В нас два рівноцінних голкіпери, ви ж бачили, що Юра зі своєю роботою впорався. Потрібно було психологічно дотягнути до нічиєю або, навіть, до перемоги. Але в "Енергії" усі виконавці вікові, із досвідом, тому проти них важко грати. Вони знають, як втримати перемогу, дотягнути до фінальної сирени. Сьогодні вони це і показали. Наші хлопці більше діють на емоціях, тому і припустилися помилок.
- Як оціните гру своєї команди уп’ятьох?
- Здорово зіграли, але не використали три стовідсоткові моменти. Як уже казав, все правильно робили, але трохи не склалося із п’ятірками, які ми награємо. Хоча могли вирвати нічию.
В.о. головного тренера "Енергії" Микола Сич:
- Враження від гри тільки позитивні. Адже команда здобула три очки. Потішило те, що на матч прийшло чимало глядачів, думаю, їм повинна була сподобатися ця гра. Обидві команди показали непоганий футзал.
- Що скажете про гру Сергія Якуніна?
- Розумію, до чого ви хилите. Він відіграв у першому таймі дві зміни. Потім його підмінив Легчанов. Але у Валерія є мікротравма, тому в другому таймі вирішив на одну зміну випустити Якуніна. При рахунку 3:1 у нашої команди був вихід 3 на 1. Це мало б закінчуватися взяттям воріт "ЛТК". Тоді б усі питання стосовно переможця були б знятті. Але Якунін бездарно розпорядився м’ячем, так робити не можна. І тут спрацювало старе неписане футбольне правило − не забиваєш ти, забивають тобі. І рахунок став 3:2. Тому була така напружена кінцівка.
- Можливо, команда старається для того, щоби ви якомога швидше позбулися приставки "в.о. ". Як взагалі вам працюється із цієї приставкою?
- Не кривитиму душею, на мене це не діє. Так, є різниця між роботою виконувачем обов’язків головного тренера і без цієї приставки. Водночас, є додатковий стимул довести свою профпридатність. Я хочу довести , що можу працювати головним тренером, а команда доводить, що їх зарано списувати із футзальної карти України. У нас єдина мета − відстояти чемпіонство.
"Ураган" 0:1 "Локомотив"
Другий матч з приставкою "супер" проходив в Івано-Франківську, де місцевий "Ураган" приймав "Локомотив". Гра завершилася мінімальною перемогою гостей. Незважаючи на поразку господарів, "Ураган" продовжує утримувати четверо місце, але чи на довго? Адже наступну гру франківці пропускають і мають шанси зустріти Новий Рік на п'ятому місці.
Головний тренер "Локомотиву" Євген Ривкін:
- Я хотів би привітати своїх хлопців з тим, що вони змогли повністю виконати поставлені завдання на сьогоднішню гру. Вони - молодці. В ситуації, в якій ми опинилися, тобто після форсування підготовки команди до чемпіонату світу серед студентів зараз спостерігається явний спад гри. Багато хлопців травмовано, через це ми не можемо ані варіювати склад, ані варіювати тактику. Тому радий, що мої підопічні зрозуміли, що саме від них вимагалось та виконали все від них залежне. Результат сьогоднішнього матчу вважаю повністю закономірним.
Головний тренер "Урагану" Сергій Гупаленко:
- Зазначу декілька моментів. По-перше, те, що ми програли, однозначно, мінус. По-друге, мені не сподобалась наша сьогоднішня агресивність. На мою думку, гра була рівна, проте нам потрібно було лише забити гол. Не можна виграти, не забиваючи ані єдиного гола. Прикро, що комбінації з п'ятим польовим нам також не вдавалися. Гра вп'ятьох розрахована на те, щоб забити м'яч і зрівняти рахунок. Тому, безумовно, я не задоволений дуже багатьма гравцями, які виходили на майданчик і не виконували поставлені завдання. Думаю, причина у "розхлябаності" команди. Звичайно, будемо робити висновки, причому дуже серйозні.
- Одразу після нового року відбудеться трансферний період дозаявок. Чи будете підсилюватися новими гравцями?
- Обов'язково будемо підсилюватися. Як я зазначав раніше, ми робитимемо висновки, адже декілька гравців з команди не дотягують до потрібного рівня майстерності, який від них вимагається. Ніби одну гру зіграв, іншу вже ні… Нам потрібні стабільні виконавці та високий рівень ігрової майстерності. А наразі ми бачимо, що декому бракує тієї майстерності. Тому будемо робити певні зміни. І ніби є у певних хлопців бажання, і наче прикладають зусилля, але в цій команді поки не виходить. Можливо, доцільно дати можливість гравцям реалізувати себе в іншому клубі.
- Сергію Станіславовичу, сьогоднішня гра - остання у цьому році, що хотіли б побажати вболівальникам клубу в новому?
- Хочу побажати щастя та здоров'я усім. Особливо хотів би побажати у Новому році побільше доброти та лояльності до улюбленої команди. Ми граємо для наших вболівальників і щиро сподіваємося, що віддані фанати підтримуватимуть клуб та віритимуть в свою команду за будь-яких результатів!
"Спортлідер +" 0:3 "Кардинал-Рівне"
"Кардинал" продовжує дихати в спину "четвірці". Незважаючи на те, що команда знаходиться на шостому місці, відокремлює команду Сергія Піддубного від плей-офф лише 2 очки. Можливо, це розважливий план команди з Рівного, подивимося. "Спортлідер +", як і раніше, без очок.
Источник: Федерація футболу України | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "9-й тур "Екстра-ліги": у лідера - два переслідувача"