Подробно
Андрій ШИШАЦЬКИЙ привітав з Днем Святого Миколая вихованців Харцизького Центру соціально психологічної реабілітації дітей та обласного спеціалізованого будинку дитини в МакіївціУкраина, Донецк и область | Местные новости | 19-12-2012 | Донецька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() В ці останні дні року традиційно усі дітлахи очікують дива. Дива, яке подарує їм Святий Миколай. Малеча вірить, що саме Чудотворець подарує їм в цей день іграшки та солодощі і, що найголовніше, як завжди, любов та турботу дорослих. Особливої уваги в цей день заслуговують ті, кого доля позбавила родинного тепла та турботи. З нагоди свята в гості до вихованців Харцизького Центру соціально психологічної реабілітації дітей та обласного спеціалізованого будинку дитини в Макіївці завітав голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДонецк![]() |
Добавить комментарий к новости "Андрій ШИШАЦЬКИЙ привітав з Днем Святого Миколая вихованців Харцизького Центру соціально психологічної реабілітації дітей та обласного спеціалізованого будинку дитини в Макіївці "