Подробно
Вчительку, яка принижувала учня, не покараютьУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 07-12-2012 18:34 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Вчительку, яка принижувала учня, ніяк не покарають. Про це сьогодні повідомили представники управління освіти Дніпропетровська. Нагадаємо: відео з міської школи номер 44, де педагог ображає та хапає за горло хлопчика, підірвало інтернет. За останні дні його передивились десятки тисяч людей. Батьки вимагають звільнити педагога. Водночас самі освітяни навіть скасували догану, яку винесли вчительці вчора. Це відео з мобільного телефона за декілька днів подивилися десятки тисяч людей. На ньому вчителька тривалий час допитує учня, ображає та навіть застосовує фізичну силу. Явно не володіючи собою, жінка хапає чотирикласника за шию і смикає за руки. Педагог зі стажем не зупиняється навіть тоді, коли хлопчик вже вмивається сльозами. Того дня Настя була в класі під час знущань. Каже: їхня вчителька і до цього славилася важким характером. Втім, у той момент наче з ланцюга зірвалася. Усю злість зігнала на Данилі. Інцидент з образами, кажуть однокласники хлопця, стався ще два роки тому. Але скандал розгорівся лише зараз. Мати одного зі школярів виклала в Інтернет відео знущань. Батьки пояснюють бо вчителька вже всіх утомила своїми «методами виховання». Самого Данила жертву знущань, ще 2 роки тому перевели до іншого класу. І вчитися, кажуть, він став набагато краще. Зараз батьки ховають хлопця від журналістів. І запевняють: викладене відео не їхніх рук справа, жодного розголосу вони не хотіли. У школі номер 44 від журналістів вже почали ховатися, а на вході навіть поставили дебелих охоронців. Освітяни врешті погоджуються показати класну кімнату, де і стався конфлікт. Скрізь на стінах фото із вчителькою та її класом на різноманітних екскурсіях. Саму жінку колеги характерузують як кваліфікованого спеціаліста. як тільки відео набуло розголосу, вчительці винесли сувору догану. Втім, сьогодні її скасували. Мовляв, термін давності випадку вже сплив. При міськвиконкомі створили комісію, що розглядатиме причини того що сталося. Тим часом у 44-й школі вже почали вирішувати проблему скрізь по класах розвішали оголошення: користуватися мобільними учням відтепер суворо заборонено. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Вчительку, яка принижувала учня, не покарають"