Подробно
Андрій ШИШАЦЬКИЙ має намір частіше зустрічатися з родинами, які усиновили дітейУкраина, Донецк и область | Местные новости | 25-09-2012 | Донецька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Напередодні Дня усиновлення, який святкується в Україні з 2008 року, голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ провів зустріч з усиновлювачами, прийомними дітьми, батьками-вихователями та представниками служб у справах молоді. На зустрічі також були присутні заступник голови Донецької облдержадміністрацій Олена ПЕТРЯЄВА та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віра САГАЙДАК.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДонецк![]() |
Добавить комментарий к новости "Андрій ШИШАЦЬКИЙ має намір частіше зустрічатися з родинами, які усиновили дітей"