![Андрій ШИШАЦЬКИЙ: «Таке негативне явище, як черги до дитячих садків, на Донеччині зникне»](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/41993/dimitrovskoriedig.jpg)
Урочисте вручення ключів від сучасних автомобілів «Швидкої допомоги» для потреб лікувальних закладів Димитріва, Добропілля та Красноармійська відбулося сьогодні в ході робочого візиту голови Донецької облдержадміністрації Андрія ШИШАЦЬКОГО до цих міст.
Виступаючи перед медпрацівниками Комунального лікувально-профілактичного закладу «Димитрівський центр первинної медико-санітарної допомоги, в ході урочистого мітингу з нагоди передачі двох автомобілів «Швидкої допомоги» для потреб закладу, Андрій ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ поставив просте і чітке завдання в ході реалізації процесу реформування медичної галузі, яке полягає в тому, що «Швидка допомога» повинна бути дійсно швидкою, а для цього повинен бути сучасний автомобіль, що оснащено усім необхідним медичним обладнанням.
Губернатор також підкреслив, що це не останні санітарні автомобілі, що надійдуть в Димитрів цього року. «Ми не будемо зупинятися»,- підкреслив Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Як зазначив керівник області, під час свого спілкування з представниками засобів масової інформації, на сьогодні на Донеччину надійшло 103 автомобілі «Швидкої допомоги» з яких 90 машин придбано за рахунок коштів держбюджету, закупівля трьох карет «Швидкої» була здійснена за рахунок місцевих бюджетів та 10 автомобілів придбано завдяки спонсорським коштам. «Я вважаю, що до кінця року ця цифра буде налічувати 200 нових автомобілів. Вже невдовзі за рахунок обласного бюджету буде придбано ще 48 автомобілів «Швидкої допомоги» і ще очікуємо надходження машин за рахунок спонсорів. Також близько 500 автомобілів марки «Нива» обласна влада закупить для потреб медичних амбулаторій Донеччини»,- пояснив Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
В рамках робочого візиту до Димитріва губернатор також ознайомився із будівництвом Свято-Вікторівського Храму в центрі міста, будівництво якого розпочалося наприкінці минулого року за рахунок коштів меценатів.
Окрім того, що наразі триває активне будівництво самого храму, який планують відкрити вже до кінця цього року проводиться й активний благоустрій прилеглої території. Зокрема, встановлюється освітлення, побудовано дитячий ігровий майданчик, триває спорудження фонтану тощо.
Також Андрій ШИШАЦЬКИЙ відвідав місто Добропілля, де вручив ключі від автомобілів «Швидкої» працівникам Добропільської станції «Швидкої допомоги».
В ході візиту до Красноармійська губернатор відвідав дитячий садок №11 «Чебурашка», де урочисто відкрив дві додаткові групи, що розраховані на прийом близько 60 маленьких мешканців Красноармійська. Андрій ШИШАЦЬКИЙ ознайомився із роботою дошкільного закладу, оглянувши приміщення дитячого садка, а також вручив в якості подарунка малюкам м’які іграшки. «Я хочу сказати, що відкриття груп в дитячих садочках – це добра справа. Таке негативне явище, як черги в дитячих садках на Донеччині зникне. Ми будемо продовжувати відкривати нові додаткові групи у вже існуючих дошкільних закладах і будувати нові дитсадки із запасом місць. Наші маленькі громадяни будуть мати можливість отримати гідне дошкільне виховання»,- зазначив губернатор.
Андрій ШИШАЦЬКИЙ також відвідав пологово-гінекологічне відділення Центральної районної лікарні Красноармійська.
Губернатор ознайомився із умовами, створеними в медичній установі для молодих мам та їх малюків, пообіцявши керівництву закладу подальшу всебічну підтримку з боку обласної влади щодо подальшого удосконалення матеріально-технічної бази відділення.
Також Андрій ШИШАЦЬКИЙ вручив ключі від нового автомобіля «Швидкої допомоги» марки «Пежо» колективу Красноармійської станції швидкої медичної допомоги.
В рамках робочої поїздки до Красноармійська, губернатор також ознайомився із ходом будівництва соціального житла для співробітників шахтоуправління «Покровське» та Свято-Варваринської збагачувальної фабрики.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Андрій ШИШАЦЬКИЙ: «Таке негативне явище, як черги до дитячих садків, на Донеччині зникне» "