Подробно
До нового навчального року учні отримають у подарунок унікальний щоденник «Дніпропетровщина моя рідна земля»Украина, Днепропетровск и область | Местные новости | 22-08-2012 18:01 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Він містить цікаві історичні відомості. Щоденник розроблено в рамках проекту «Новій Дніпропетровщині новий стандарт освіти» та з нагоди 80-річчя регіону. Батькам він не буде коштувати ані копійки, запевняють в обласному управлінні освіти та науки. Регіональні щоденники вже придбані й доставлені до шкіл, тож здавати гроші на них не треба кажуть в обласному управлінні освіти. Не будуть витрачатися і на послуги медпрацівників. Якщо у школі 100 учнів там працюватиме медсестра, а де навчаються понад 500 дітей має бути лікар. Батькам нагадують про необхідність перед початком занять визначити стан здоровя школяра. А от надміріні навантаження на уроках фізкультури дітям більше не загрожують. Цього року першокласники почнуть вивчати іноземну мову, а з наступного додадуться ще й основи інформатики. У школах області вже введена ставка спеціаліста з інформаційних технологій. Обіцяють освітянам і поповнення компютерної бази. Оскільки всі школи області забезпечені компютерами, ведення електронних щоденників для них є обовязковим. Втім, цю додаткову роботу вчителям не оплачують. - У Дніпропетровську триває капітальний ремонт Набережної Заводська. Цю дорогу не відновлювали з моменту будівництва у 74-му. Майже двадцять років тому провели латковий ремонт. Наразі заплановане переукладення асфальтного полотна по усій вулиці. Закінчити його планують до пятнадцятого жовтня. Разом із дорожніми роботами триває благоустрій обєкта.Капітальний ремонт Набережної Заводська проводиться у два етапи. Спочатку переукладуть дорогу на ділянці від Старого мосту до Кайдацького. Друга черга оновлення продовжиться до житломасиву Парус. На перших семи кілометрах роботи вже дійшли до укладання верхнього шару. Вцілому дорогу укатують тричі. З урахуванням того, що по ній йде інтенсивний рух великовантажного транспорту. Загальна вартість робіт на першому етапі девяносто пять мільйонів гривень. Роботи другого розпочалися з благоУстрою розподільчої полоси поблизу Молодіжного парку. Також в рамках оновлення вулиці замінять бордюри, злИвові колектори та полагодять освітлення. У ході виїзної наради обласні та міські можновладці відвідали будівництво правобережних зїздів з Кайдацького мосту. Роботи йдуть за графіком, наразі виконано тридцять вісім відсотків запланованого на цей рік. Окрім того, що магістраль покликана вирішити транспортні проблеми обласного центру, її зведення позитивно впливає на економіку регіону. Нагадаємо: в рамках цьогорічного плану полагодження доріг у Дніпропетровську нещодавно закінчили поточний ремонт ділянки вулиці Артема та вже відкрили кредитну лінію для масштабної реконструкції проспекту Кірова. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "До нового навчального року учні отримають у подарунок унікальний щоденник «Дніпропетровщина моя рідна земля»"