![Відкрито оновлений Будинок культури в Трушівцях](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/302.jpg)
19 серпня в селі Трушівці Чигиринського району відзначили День села. Це свято стало особливим для громади, тому що в урочистій обстановці було відкрито оновлений сільський Будинок культури. Новосілля приурочили зустрічі державних свят – Дня Державного прапора та 21-й річниці Незалежності України.
Привітати сільську громаду приїхали представники обласної та районної влади: заступник голови Черкаської облдержадміністрації Олексій Головко, голова Чигиринської райдержадміністрації Олександр Цисаренко, голова районної ради Ганна Совгира, заступники голови районної адміністрації Василь Лисий, Олексій Чигирик, Василь Турик, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко та депутати районної ради.
Заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко привітав місцевих жителів із Днем села та наступаючими Всеукраїнськими святами: Днем державного прапора та Днем незалежності України. Він
відзначив, що в лютому 2012 року
відбулось відкриття перших відремонтованих шкільних приміщень, а за півроку – і будинку культури.
Для якісного музичного оформлення мистецьких заходів на селі Олексій Іванович подарував сільському Будинку культури музичний центр. А наймолодші школярики – майбутні першокласники отримали у подарунок від обласного гостя м’які іграшки та шкільні портфелі.
– Відкриття реконструйованого закладу культури – визначна подія для нашого району. За рішенням місцевої територіальної громади в приміщенні Будинку культури зосереджено ряд інших важливих для села об’єктів: сільська рада, бібліотека, лікарська амбулаторія та кімната дільничного інспектора. Це зручно для людей та дозволяє економити кошти на утриманні приміщень, – зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Олександр Цисаренко. Від районної влади новосели отримали набір сучасних меблів.
Голова районної ради Ганна Совгира, вітаючи жителів села з їх храмовим святом, із відкриттям культурного закладу, підкреслила його значимість для села та побажала, щоб в цій будівлі лунали народні й сучасні пісні, молодь вчилась танцювати, співати й вишивати, як робили це ще наші батьки. Вона висловила впевненість, що місцеві аматори в майбутньому будуть переможцями багатьох мистецьких районних заходів.
Смачною кашею, духмяними варениками, свяченими яблуками, п’янким весняним медом та іншими солодощами пригощали господарі села всіх гостей та вітали односельців з Днем села, з наступаючими Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.
Великим святковим концертом порадували громаду села і творчі колективи районного та сільського будинків культури. Презентували свої вироби народні майстрині, оформивши виставки яскравих вишитих рушників.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю
апарату Чигиринської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Відкрито оновлений Будинок культури в Трушівцях"