Подробно
Валерій ЛУКАШЕНКО провів нарадуУкраина, Донецк и область | Местные новости | 21-08-2012 | Донецька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Минулого тижня заступник голови Донецької облдержадміністрації Валерій ЛУКАШЕНКО провів нараду, в ході якої було обговорено питання прийняття у власність територіальної громади водопровідних мереж с. Чермалик Тельманівського району, які знаходяться на балансі ПАТ «ММК ім. Ілліча».
На нараді також були присутні представники адміністрації Тельманівського району, керівництво управління ЖКГ облдержадміністрації та ПАТ «ММК ім. Ілліча».
За результатами наради були дані відповідні доручення. Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДонецк![]() |
Добавить комментарий к новости "Валерій ЛУКАШЕНКО провів нараду"