![Вирішення соціальних питань - пріоритетне завдання обласної влади](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/40841/big1.jpg)
Про це йшлося сьогодні під час чергового засідання колегії облдержадміністрації. Для вирішення питань соціального блоку потрібно зосередити зусилля, перш за все, на відкритті нових фельдшерсько-акушерських пунктів, реконструкції поліклінік та лікарень, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. На цьому наголосив губернатор Донецької області Андрій ШИШАЦЬКИЙ звертаючись до учасників засідання.
Андрій ШИШАЦЬКИЙ проінформував представників органів місцевого самоврядування про вже зроблені конкретні кроки влади Донеччини в галузі реформування соціальної сфери. Зокрема, за результатами першого півріччя в регіоні створено понад тисячі додаткових місць в дитячих садах. Це вже дозволило суттєво вирішити проблему черг до дошкільних закладів області. «На сьогоднішній день ставиться завдання в максимально короткий термін вирішити цю проблему»,- підкреслив керівник регіону.
Процес будівництва та реконструкції дитячих садків буде активно продовжуватися в регіоні і надалі.
Також вже цього року свої двері перед учнями відкриють п’ять нових шкіл регіону, які можна з впевненістю назвати освітніми закладами нового рівня. «Ми і надалі будемо займатися будівництвом нових шкіл для того, щоб наші діти отримували знання в гідних умовах»,- сказав Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Окрему увагу цього року обласна влада приділяє ремонту доріг. За словами Андрія ШИШАЦЬКОГО, першочергове виділення коштів для ремонту автошляхів буде здійснюватися в ті міста і райони області, де це найбільш необхідно. Так, вже найближчим часом кошти на ремонт доріг отримають Макіївка, Горлівка, Ясинувата, Торез. Наразі ж, майже закінчені ремонтні роботи на автошляху в напрямку Жданівки, розпочаті роботи на автодорозі Волноваха-Тельманове тощо.
В ході засідання його учасниками було розглянуто виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2012 рік та основних напрямів розвитку на 2013 і 2014 роки за результатами першого півріччя поточного року. З доповіддю з цього питання виступив в.о. начальника головного управління економіки облдержадміністрації Олександр ІВАНЕНКО, який зазначив, що на реалізацію заходів Програми за результатами шести місяців цього року, з урахуванням усіх джерел фінансування, спрямовано 6,8 млрд. грн.
На Донеччині, порівняно з минулим роком, покращується ситуація з динамікою надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів всіх рівнів.
Так, якщо за результатами першого півріччя 2011-го загальний рівень надходжень в регіоні склав 12,6 млрд.грн., то за аналогічний період поточного року – 13,7 млрд. грн. Покращується ситуація і на ринку праці. Так, якщо станом на 1 квітня цього року, за даними Державної служби зайнятості, в області налічувалося 6,1 тис. вакансій, то вже на 1 липня цей показник складав 7,8 тис.
За результатами перших шести місяців 2012 року, місцеві бюджети регіону отримали прибуток в розмірі 9 млрд. грн. ( в 2011 році -7,8 млрд.)
Другим питанням, що розглянули члени колегії, став хід виконання Заходів з підвищення безпеки дорожнього руху в Донецькій області на 2009-2012 роки про який доповів перший заступник начальника головного управління ї Олександр РИЩЕНКО. За його словами, протягом цього року на Донеччині спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод та аварій з постраждалими.
За результатами шести місяців 2012 року цей показник склав 7,4 та 7% відповідно. З боку головного управління розвитку базових галузей промисловості, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації здійснюється моніторинг заходів з безпеки дорожнього руху. Зокрема, за словами Олександра РИЩЕНКА лише за перше півріччя в області виявлено 622 автобуси, що виходили на маршрут маючи технічні несправності, що в свою чергу несло пряму загрозу життю і здоров’ю людей.
Говорячи про безпеку на автошляхах регіону, губернатор Андрій ШИШАЦЬКИЙ акцентував увагу членів колегії на необхідності посилення заходів, щодо безпеки дітей на дорогах, що є актуальним напередодні нового навчального року. Для цього, за словами голови облдержадміністрації, потрібно сконсолідувати зусилля представників органів місцевого самоврядування та співробітників Державтоінспекції. «Ми у відповіді за дитячі життя»,- підкреслив губернатор.
Також в ході засідання було розглянуто питання щодо проекту Програми розвитку регіональних ландшафтних парків Донецької області на період до 2015 року та прогноз до 2020 року з яким виступив начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області Сергій ТРЕТЬЯКОВ.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вирішення соціальних питань - пріоритетне завдання обласної влади"