![«Мужність без обмежень»](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/40695/big1.jpg)
Двадцять учасників з обмеженими фізичними можливостями взяли участь в обласному конкурсі «Мужність без обмежень», що відбувся сьогодні на базі стрілкового комплексу «Артеміда». Відкрив конкурс голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Організаторами конкурсу виступили Донецька обласна громадська правозахисна організація інвалідів «Феміда», а також Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.
Основною метою заходу є формування позитивного відношення суспільства до людей, яким доводиться відчувати на собі стан інвалідності та допомога в розумінні цими людьми того, що кожна людина має право бути незалежною та має можливість для самореалізації.
Звертаючись до учасників конкурсу, що приїхали з різних міст і районів Донеччини, Андрій ШИШАЦЬКИЙ побажав їм, щоб участь у змаганнях додала впевненості та зміцнила дух тих, хто попри складні життєві обставини залишається Людиною з великої літери, знаходячи в собі сили та бажання бути повноправним членом суспільства.
«Я хочу сказати про те, що все позитивне запам’ятовується на все життя. Нехай же і сьогоднішні змагання, ось це спілкування і дружба, залишаються доброю згадкою на довгі роки. Але в той же час, нехай такі заходи відбуваються частіше, для того, щоб ви жили не лише згадками, а реальним життям. Щоб було більше подій, які допомагають вам у житті, залишаючи слід добра на вашому серці»,- підкреслив губернатор.
В рамках конкурсу його учасники взяли участь у змаганнях зі спортивної стрільби, що відбулися у стрілецькому тирі комплексу «Артеміда» та розпочалися одразу після показових виступів, що провели співробітники стрілкового комплексу.
Переможці конкурсу отримають грошові премії та цінні подарунки від організаторів змагань.
Відповідаючи на питання журналістів по завершенню церемонії відкриття, Андрій ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що наразі в регіоні існує чимало проблем пов’язаних із соціальним захистом людей з обмеженими фізичними можливостями. Задля іх вирішення, в планах обласної влади, розгляд цього питання під час одного з виїзних засідань колегії облдержадміністрації. Також, за словами губернатора, багато питань, зокрема, щодо забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури, вирішується за рахунок залучення спонсорських коштів. «В нас є люди, які хочуть зробити добру справу в тих містах і районах, де вони живуть, в тому числі і для людей з обмеженими фізичними можливостями»,- зазначив керівник області.
«Проблеми є. Але важливо, щоб від влади, в даному випадку обласної, йшов позитивний сигнал, що ми вникаємо в ці питання, що ми їх вважаємо пріоритетними»,- підсумував Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Мужність без обмежень»"