![До 80-річчя Донецької області стартував ювілейний ролер-марафон](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/40065/big_1.jpg)
Сьогодні стартував ролер-марафон донецького спортсмена Володимира ДУБРОВСЬКОГО, присвячений ювілею області.
У знаковий для нашого регіону рік донецький ролер Володимир ДУБРОВСЬКИЙ здійснить пробіг, приурочений до 80-річчя Донецького краю. Супровід складе велосипедист Галина СМАГЛІЙ, а також брат Володимира - Євген ГОНЧАРЕНКО.
Ролер-марафон проходить під патронатом голови Донецької облдержадміністрації Андрія ШИШАЦЬКОГО.
Володимир на роликах вже понад 10 років. До цього пробігу були марафони: «Донецьк-Маріуполь», «Донецьк-Костянтинівка», «Харків - Дніпропетровськ», «Київ-Одеса». В цьому році за 7 днів Володимир і Галина мають намір підкорити відстань в 530 км маршрутом «Київ-Львів».
«Я люблю кататися на роликах і подорожувати, от і вирішив, чому б не поєднати приємне з корисним. Спочатку були маленькі дистанції: в 50-60 км, потім - 100 км .. 150 км. Попередній марафон «Київ-Одеса» - в 400 км. Зараз ми подолаємо відстань в 530 км, але при цьому ми не будемо поспішати, ми ж не професійні спортсмени, ми ролери. Будемо їхати в задоволення, щоб розглянути всю красу Україні. Я не кожен свій марафон чомусь присвячую, але цей ми вирішили присвятити 80-річчю Донецької області, адже дата, все-таки, чимала і значуща» - сказав Володимир ДУБРОВСЬКИЙ на старті.
Сьогодні Володимир разом з Галиною та Євгеном вирушив з Донецька до Києва. Цю відстань вони подолають на автомобілі. У суботу з Києва вони на роликах і на велосипеді поїдуть до Львова. До Львівської області Володимир ДУБРОВСЬКИЙ приїде не з порожніми руками. Він привезе львів'янам сувеніри на честь ювілею Донецького краю і, звичайно ж, тепло сердець донеччан.
«Спорт об'єднує регіони. Мені дуже приємно, що наша молодь любить свій край і присвячує йому свої спортивні досягнення» - зазначає голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
У рамках Року спорту та здорового способу життя в Донецькій області особлива увага приділяється проведенню спортивно-масових заходів, які є однією з найважливіших форм залучення мешканців регіону до регулярних занять фізичною культурою і спортом.
Зусиллями Донецької облдержадміністрації та Донецької обласної ради виділяються кошти на будівництво 80 комплексних майданчиків, що сприяє створенню сучасної та доступної спортивної інфраструктури в містах і районах регіону.
Ролер-культура за останні роки в Донецькій області розвивається динамічно і стрімко, адже будь-який спорт, фізична активність - це здоров'я, енергія і гарний настрій.
Популяризація спорту та підтримка регіональних спортивних проектів - це не тільки престиж регіону, це важливий ціннісний орієнтир для молоді на лідерство, спортивну загартованість і здоровий спосіб життя.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "До 80-річчя Донецької області стартував ювілейний ролер-марафон "