Подробно
У Дніпропетровській області не вистачає препаратів для лікування дітей із трансплантованими органамиУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 20-07-2012 18:44 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
У Дніпропетровській області не вистачає препаратів для лікування дітей із трансплантованими органами. Крім того, аби зробити необхідні аналізи, пацієнтам доводиться шукати лабораторії в інших містах України. Із такими проблемами зіткнулася 13-річна Анастасія Козюліна. Дівчині пересадили нирку в білоруській лікарні. Коли ж дитина повернулася на Батьківщину не змогла отримати необхідні для життя ліки. В обласному управлінні охорони здоровя запевнили, що ситуацію виправлять. В одній з дитячих лікарень Мінська 7 травня цього року Анастасія Козюліна отримала нову нирку. До того часу дитина півтора року перебувала на гемодіалізі у лікарні «Охматдит». Каже: через два місяці після операції почувається добре. Зараз кожен день Анастасії розписаний погодинно. 9 разів на добу вона має приймати ліки, без яких нирка не приживеться. У білоруській лікарні дівчинці прописали найкращі на сьогодні препарати. Там їх видавали у повному обсязі, коли ж Настя повернулася до Дніпропетровська виникли проблеми. Таку ситуацію підтвердив головний трансплантолог області Максим Кутовий. Препарат «Програф» в нашому регіоні отримують лише 10 пацієнтів. На Настю його просто не розрахували. Разом з тим залишається проблема із проведенням аналізів, які визначають рівень необхідного препарату у крові. Для цього потрібний спеціальний апарат. Він є тільки в обласній лікарні імені Мечникова, однак необхідні реактиви відсутні. Тож аби зробити важливий аналіз хоча б раз на місяць треба звертатися до лабораторій інших міст. Це добряче б«є по кишені. Відсутність реактивів лікарі пояснюють затримкою з проведенням тендеру. Обіцяють скоро медикаменти зявляться. Настя Козюліна одна з 4-х дітей в області, що живуть із пересадженою ниркою. Однак і досі дитина не отримала лікаря, який би спостерігав за її станом здоровя у Дніпропетровську. В обласному центрі просто немає дитячих нефрологів, які б вели дітей після операції з трансплантації. У сімї Козюліних хвороба Насті не єдина біда. Старший брат Дмитро з 2001-го року живе із трансплантованою ниркою. Стан хлопця погіршується, тож родина шукає кошти на ще одну операцію. Настя добре малює і планує продавати свої картини, аби назбирати бодай частину коштів. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск |
Добавить комментарий к новости "У Дніпропетровській області не вистачає препаратів для лікування дітей із трансплантованими органами"