Подробно
Винахід донецьких студентів допоможе людям з обмеженими фізичними здібностямиУкраина, Донецк и область | Местные новости | 17-07-2012 | Донецька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Переможцями десятого ювілейного конкурсу Microsoft Imagine cup 2012 стала українська команда з Донецька «quadSquad». Imagine cup один з найпрестижніших конкурсів в сфері інформаційних технологій, який щороку організовує корпорація Microsoft. Донеччани стали призерами у найскладнішій його номінації «Дизайн програмного забезпечення».
Країною приймаючої конкурс цього року була обрана Австралія. Хлопці, згідно запропонованої теми: «Уявіть собі світ, в якому технології вирішують найбільш серйозні завдання», створили проект, який носить назву «Enable talk». Його суть полягає в тому, що він спрямований на спрощення комунікації людей з обмеженими фізичними здібностями. Винахід являє собою рукавичку із спеціальними сенсорами, які відстежують рух в просторі. Отримана інформація передається на мобільний пристрій, після чого швидко обробляється і озвучується жестами. Винахід допоможе глухонімим і німим людям, яких у світі налічується близько 40 мільйонів людей, спілкуватися більш легким і зручним способом. Враховуючи те, що більша частина, яка потребує такий пристрій, проживає в небагатих країнах з економікою, що розвивається, розробники прагнуть до того, щоб готовий продукт коштував не дорожче 200 доларів.
Команда витратила більше 6 місяців на розробку, після чого працюючий прототип був представлений на суд журі. І перед тим, як проект зайняв перше місце на конкурсі Microsoft Imagine cup 2012, він був визнаний кращим на Всеукраїнському чемпіонаті комп'ютерних талантів «Золотий байт».
«Ідея створити щось подібне прийшла до нас після спілкування зі спортсменами-легкоатлетами з Товариства глухонімих, у яких були складнощі через те що оточуючі не розуміють мови жестів. Заручившись їх підтримкою, ми вирішили створити подібну рукавичку. І отримані результати наштовхують нас на думку, що ми дійсно робимо потрібний і соціально важливий проект », - розповідає член команди Валерій ясак.
За перемогу в конкурсі донеччани отримали нагороду в розмірі 25 000 доларів, яку планують вкласти у подальшу розробку свого проекту. Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДонецк![]() |
Добавить комментарий к новости "Винахід донецьких студентів допоможе людям з обмеженими фізичними здібностями"