![Сергій Тулуб зустрівся із сільськими головами Черкащини у відремонтованому будинку культури с.Водяне](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/1069.jpg)
Майже 450 сільських голів Черкаської області учора приїхали на зустріч із головою облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом, для обговорення ходу реалізації програми «Село Черкащини-2020» та спільного пошуку механізмів розв’язання існуючих проблем на селі.
Нарада відбулася у будинку культури с. Водяне Шполянського району, який був нещодавно відремонтований за дорученням голови ОДА після його минулорічного візиту до села. За словами очільника області, нині цей будинок культури слугує яскравим прикладом успішної співпраці сільського голови та керівника сільськосподарського підприємства.
«Сьогоднішня наша зустріч – ще одне підтвердження ефективної співпраці між різними гілками влади. А щодо ваших пропозицій, які ви озвучували під час попередніх зустрічей, то вони вже виконуються. Як наприклад, розпорядженням облдержадміністрації створено координаційну раду сільських, селищних голів при облдержадміністрації, члени якої запрошуються на засідання колегії обласної державної адміністрації та беруть участь в засіданнях сесій обласної ради», – на початку наради підкреслив Сергій Тулуб.
«Дуже важливо, що саме під час таких зустрічей ми можемо реально та ефективно оцінити стан справ на місцях, намітити пріоритети розвитку наших населених пунктів, поспілкуватися з колегами і поділитися досвідом», – зазначила Євдокія Форостяна, сільський голова Сатанівки.
Після виступу заступника голови облдержадміністрації Олексія Головка, який розповів про виконання основних завдань Програми «Село Черкащини-2020», Сергій Борисович запросив сільських голів взяти участь у обговоренні ходу виконання цієї програми та проблем у розвитку територіальних громад, щоб спільно намітити шляхи їх вирішення.
Так, Свидівський сільський голова Світлана Вовк, розповіла, що завдяки консолідації зусиль влади на усіх рівнях – від місцевого до обласного, вдалося значно покращити ситуацію у їхньому селі, проте і сьогодні там є складнощі, як-от: із налагодженням водопостачання, утилізацією відходів та відсутністю районного будинку культури.
У ході обговорення Сергій Тулуб дав низку доручень та запевнив, що жодна проблема не залишиться без уваги: «Я особисто вдячний вам усім за небайдужість до подальшого розвитку Черкащини! Динаміка розвитку області залишається позитивною, а отже ми з вами йдемо правильним шляхом. Найголовніше наше завдання тепер – не збавляти темпів».
Потому відбулося відзначення переможців конкурсу на кращу сільську раду за підсумками діяльності 2011 року.
3 місце, дипломи та 15 тис. грн. вибороли Кузьмино-Гребельська сільська рада Христинівського району, Лузанівська сільська рада Кам’янського району та Сорокотязька сільська рада Жашківського району. 2 місце та 20 тис. грн. отримали Городецька сільська рада Уманського району і Сигнаївська сільська рада Шполянського району. За 1 місце Великохутірська сільська рада Драбівського району отримала 30 тис. грн.
Крім того, Орадівського сільського голову Христинівського району Надію Кормільцеву та Шевченківського сільського голову Звенигородського району Михайла Падзіна відзначено Грамотою Верховної Ради України, а Марія Прутас, Нетеребський сільський голова Кормунь-Шевченківського району за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Черкащини, отримала цінний подарунок від голови Верховної Ради України.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб зустрівся із сільськими головами Черкащини у відремонтованому будинку культури с.Водяне"