Подробно
Посол Японії в Україні познайомився з навчальними та культурними закладами ДніпропетровськаУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 15-06-2012 19:45 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Знання української мови продемонстрував сьогодні у Дніпропетровську посол Японії Тоїчі Саката. До Дніпропетровська він прибув разом з дружиною. Основна мета візиту культурно-просвітницька. Але на зустрічі із губернатором Олександром Вілкулом мова йшла й про економічне співробітництво. Голова облдержадімністрації зазначив, що інвестиційний потенціал області презентуватимуть наприкінці року в японському місті Осака. Другу половину свого візиту до нашого міста Посол Японії в Україні Тоїчі Саката присвятив знайомству з навчальними та культурними закладами. Разом із дружиною він відвідав Дніпропетровський художній музей, де відкрив виставку сучасного японського мистецтва. Після цього делегацію запросили в Національний гірничій університет. Тоічі Саката каже: перше, що його здивувало, це була панорама, яку він побачив з ілюмінатора літака, коли підлітав до Дніпропетровська. Приємні враження залишив і сніданок у кафе на березі того ж Дніпра. Після офіційних візитів на Тоічі Сакату та його дружину Йоку чекало відкриття виставки сучасного японського мистецтва. Гість переконує такого він і в Японії не бачив. Японська Фундація в Україні має велику колекцію мистецькіх робіт, з яких створюють такі пересувні виставки. Картини, скульптури, інсталяції одинадцяти сучасних митців Японії потрапили до Дніпропетровська. Співробітники художнього музею кажуть: під час монтування виставки буквально приєдналися до створення японського мистецтва. Навіть знавці сучасного мистецтва вважають ці експонати незвичайними. У них, кажуть наші художники, частинка таємничої японської душі. З цим висновком погодилися й Посол з дружиною. Вони переконують, що їхні враження від мистецьких творів здебільшого співпадають. Також разом вони відправилися до Гірничого університету. Ректор навчального закладу підготував для гостей цікаву пізнавальну програму. А в гірничо-мінералогічному музеї вишу вони домовилися про подальше співробітництво. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Посол Японії в Україні познайомився з навчальними та культурними закладами Дніпропетровська"