![«Україна за кілька останніх років швидкими кроками наближається до ЄС», – Богуслав Ліберадські](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/874.jpg)
8 червня на Черкащину завітали гості – народний депутат України Леонід Кожара, депутат Європарламенту Богуслав Ліберадські, президент «Європейського центру сучасної України» (Брюссель) Інна Кірш.
Поважні гості у ході своєї поїздки відвідали Чернечу гору (м. Канів), Канівську ГЕС, а також у місті Черкаси оглянули спортивний майданчик та сонячний годинник у Долині троянд, сквер «Зірка» й річковий вокзал.
У приміщенні облдержадміністрації відбувся круглий стіл та прес-конференція.
Під час неї Леонід Кожара розповів, що у нинішньої влади є чимало політичних союзників у Європі.
– У Європарламенті її підтримує Прогресивний альянс соціалістів і демократів, – зазначив Леонід Олександрович.
У свою чергу, Богуслав Ліберадські наголосив, що Україна за кілька останніх років швидкими кроками наближається до ЄС.
– Зокрема, багато зроблено в економічній, соціальній галузях, в розвитку туризму, – підкреслив депутат Європарламенту. – Але шлях вступу буде нелегкий – знадобиться чимало зусиль для введення законів Євросоюзу (відповідно до них життя українців зміниться на краще в усіх сферах). Як результат – з’явиться доступ до всіх європейських ринків, до мільйонів споживачів.
Додатково:
Богуслав Ліберадські (Bogusław LIBERADZKI) народився в 1948 році в Сохачев, Польща) польський економіст і політик, член Європейського парламенту (обраний 13 червня 2004 року).
Досвід роботи:
Варшавська школа економіки (SGGW): професор, завідуючий кафедрою (з 1971).
Професор Фулбрайта США, Університет штату Іллінойс (1986-1987). Директор з економіки транспорту науково-дослідного інститут у місті Варшава (1986-1989).
Заступник міністра транспортам і морських справ (1989-1993).
Міністр транспорту и морських справ (1993-1997).
Член Сейму (1997-2004).
Член Європейського Парламенту (з 2004). Член Групи Прогресивного Альянсу соціалістів и демократів у Європейському Парламенті.
Інна Кірш президент «Європейського центру сучасної України» (Брюссель)
Парламентський клуб Україна – ЄС було створено у травні минулого року за ініціативи депутатів Європейського парламенту Олександра Мірського та Бугаслова Ліберадські.
Наразі клуб об’єднує 35 членів Європарламенту та 33 депутатів Верховної ради України.
Основна діяльність клубу: допомога Україні на її шляху до членства в Євросоюзі, зокрема, вирішення питань активізації підтримки запровадження безвізового режиму для українців, адаптації її законодавства до ЄС, підписання угод про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом, здійснення політичних і соціально-економічних реформ в Україні, боротьби з корупцією.
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Україна за кілька останніх років швидкими кроками наближається до ЄС», – Богуслав Ліберадські"