![Новий корпус для санаторію «Руська Поляна»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/869.jpg)
У єдиному на Черкащині дитячому протитуберкульозному санаторії «Руська Поляна», що розташований в однойменному селі Черкаського району, відзначили 55-річчя заснування закладу та відкриття оновленого відремонтованого третього корпусу.
Привітати дітей та працівників санаторію завітали представники облдержадміністрації та обласної ради, а також голова райдержадміністрації Євген Влізло, голова районної ради Микола Смірнов, сільський голова Андрій Шапран, депутат обласної ради, ректор Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Микола Кришталь, спонсори закладу – представники Ротарі Клубу «Черкаси-Центр» та делегація американських офіцерів на чолі з полковником Шоном Фріцем.
Щиро вітаючи гостей, вихованці санаторію дарували їм яскраві вокальні й танцювальні номери та представили виставку власноручно виготовлених робіт. Загалом відчувалася цілком святкова та позитивна атмосфера, що припала до вподоби усім відвідувачам.
Розпочав урочисту частину заходу головний лікар санаторію Леонід Лащенко, який, перш за все, подякував усім за допомогу і підтримку та представив гостей.
Як і годиться до свята, на адресу дітей та працівників закладу лунали не лише добрі слова побажань, цього дня вони отримали подарунки та солодощі. Так, зокрема, від імені обласної влади заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній та заступник голови обласної ради Василь Касян презентували санаторію плазмовий телевізор із обладнанням для супутникового телебачення і холодильник. За сприяння райдержадміністрації та районної ради було відремонтовано шість км під’їздної дороги до санаторію, здійснено роботи з благоустрою. Також керівники району передали закладу холодильник, спортивний інвентар, ігри, а продуктами харчування та грошовою допомогою підтримало товариство «Зоря».
– Відкриття нового корпусу санаторію дозволить поліпшити якість послуг, наданих закладом. Відтак районна влада спільно з органами місцевого самоврядування дбатиме про належний рівень дозвілля, освіти та медичної допомоги маленьких громадян Черкаської області, – запевнив, вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації Євген Влізло та подякував представникам посольства США в Україні.
Як зазначив керівник Ротарі Клубу «Черкаси-Центр» Олександр Горох, влітку заплановано передати санаторію автомобіль та біохімічний аналізатор крові.
Цього ж дня подарунком для закладу став сертифікат на гуманітарну допомогу.
Після офіційної частини учасники заходу взяли участь в урочистому перерізані стрічки перед входом до нового корпусу, а також посадили на згадку дерева під його вікнами.
Американські гості відзначили не лише належний рівень освоєння коштів та чудове свято, а й попросили підготувати пропозиції щодо подальшої співпраці в напрямку поліпшення умов перебування дітей у санаторії.
– Я матір шістьох дітей і мені особливо близькі почуття батьків, котрі всім серцем уболівають, щоб їх діти зростали здоровими, – поділилася начальник відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні підполковник Трейсі Рушофф. – Нам, представникам США, приємно допомогти дитячому закладу, щоб він став зручнішим і затишнішим для дітей, котрі потребують лікування і реабілітації. На цьому наша співпраця не завершується. Ми й надалі продовжуватимемо програму гуманітарної допомоги.
За інформацією відділу внутрішньої політикита у справах преси та інформації Черкаської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Новий корпус для санаторію «Руська Поляна»"