Подробно
Голова облдержадміністрації побував у селі Лящівці Чорнобаївського районуУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 06-06-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Учора під час робочої поїздки до Чорнобаївського району голова обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб відвідав Лящівську районну лікарню, поспілкувався з медичним персоналом та пацієнтами. Загалом очільник області залишився задоволений роботою закладу, однак, був неприємно здивований тим фактом, що усі ліки пацієнти купують за власні кошти. Тому Сергій Борисович дав доручення начальнику Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Володимиру Брожику терміново вивчити це питання і направити кошти на забезпечення лікарні необхідними медикаментами. На останок голова облдержадміністрації подарував лікарні кардіограф. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації побував у селі Лящівці Чорнобаївського району"