30 травня, у рамках робочої поїздки до села Мошни Черкаського району, голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб завітав до Преображенської церкви, яка була побудована ще в 1840 році за проектом одеського архітектора Джорджіо Торічеллі. Очільник області поспілкувався з служителями храму, зауважив прекрасні розписні вітражі, а також висловив сподівання, що ця визначна пам’ятка архітектури зацікавить гостей Шевченкового краю.
– Цей храм повинен стати окремим туристично-привабливим об’єктом Черкащини. У його відвідувачів має захоплювати подих від побаченого. А для цього його треба дещо осучаснити, – зазначив голова ОДА.
Також Сергій Борисович зацікавився незвичайним архітектурним ансамблем будівлі, що поєднав у собі орнаментні готичні форми з мотивами східного мистецтва, й сорокаметровою дзвіницею, піднявшись на яку можна побачити все село як на долоні.
Далі Сергій Тулуб відвідав Мошнянський магазин облспоживспілки, де мав змогу ознайомитися з асортиментом товарів, які пропонують місцевим жителям. Поцікавившись ціновою політикою закладу, голова облдержадміністрації зазначив, що ціни на товари в соціальному кошику, який знаходиться на території магазину, нижчі ніж звичайні.
Опісля очільник області навідався до Мошнянської районної лікарні, де поспілкувався з персоналом і оглянув приміщення. Сергій Борисович поцікавився, чи весь медичний персонал цього закладу забезпечений житлом, і нагадав, що вже почала працювати цільова обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», метою якої є забезпечення жителів села домівками. При огляді приміщень лікарні він зауважив, що багато з них перебувають у незадовільному стані, тому потрібно всім разом акумулювати зусилля й фінансові ресурси, щоб якість медичного обслуговування підвищилася, а ціни в аптечних пунктах стали доступнішими. А допомогою в цьому можуть стати соціальні угоди з товаровиробниками.
Потому в приміщенні сільської ради Сергій Тулуб провів виїзний особистий прийом громадян. Серед питань, які турбують жителів села Мошни були такі: потреба у капітальному ремонті спортивного залу Мошнівської загальноосвітньої школи, будівництво багатофункціонального спортивного майданчика, очищення річки Вільшанка, відсутність у Мошнівській районній лікарні лікарів-педіатрів. Також зверталися до Сергія Борисовича і з особистими питаннями, зокрема проханнями допомоги у лікуванні.
Очільник області дав доручення начальникам відповідних структурних підрозділів вирішити кожне питання у визначені терміни.
Потому голова облдержадміністрації поспілкувався з представниками преси й поділився своїми враженнями від поїздки. «Сьогодні пройшов черговий виїзний прийом, на якому я, як голова обласної державної адміністрації, вислухав звернення громадян по різноманітним питанням, які їх хвилюють. Також я подивився як тут обслуговують людей, як виконуються соціальні ініціативи Президента України, що робиться в районній лікарні для покращення якості медичних послуг. І знаєте, є ще недоопрацювання, які найближчим часом ми обов’язково вирішимо. Мошни – цікаве історичне місце, тому необхідно створити всі умови, щоб це селище стало привабливим і для туристів», – підсумував Сергій Тулуб.
Фотоновини
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації з робочим візитом відвідав с. Мошни Черкаського району"