Наприкінці квітня 2012 року на церемонії підбиття підсумків обласного туру Все–українського рейтингу «Сумлінні платники податків», що проводився Асоціацією платників податків України за участю Державної податкової служби, були оголошені переможці всеукраїнського туру конкурсу. До числа 60 підприємств України, що стали переможцями кожен у своїй номінації, увійшли 8 підприємств Запорізької області. В номінації «Сумлінний платник податків у сфері фінансів, банківської і страхової діяльності. Великі підприємства» переможцем став ІНДУСТРІАЛБАНК. Цей факт і став приводом для зустрічі з Григорієм Самардаком, Першим заступником Голови Правління АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК».
– Григорію Вікторовичу, яке значення має для Вас участь у такому проекті?
– Той факт, що Банк отримав високу оцінку своєї діяльності з боку Податкової служби та Асоціації платників податків, є дуже важливим для нас. Те, якою зараз є наша фінансова установа, – це результат стабільної та багаторічної роботи та тактики, що успішно реалізується в рамках стратегії, затвердженої акціонерами Банку. Приємно, що відповідальне ставлення Банку до виконання своїх обов’язків по сплаті податків було високо оцінене суспіль–ством. Усі ми розуміємо, що виконання податкових зобо–в’язань сприяє своєчасному наповненню державного бюджету, а також є необхідною умовою для стабільного соціально–економічного розвитку держави та реформування в економіці.
– Ви згадали про роль акціонерів в розвитку банку. У Вас нещодавно відбулися збори акціонерів. Є якісь зміни?
– На щорічних зборах Банку було підбито підсумки минулого року, затверджено фінансову звітність та розглянуто звіт та висновок зовнішнього аудитора – компанії «Ернст енд Янг. Аудиторські послуги», одного зі світових лідерів на ринку аудиторських послуг. За результатами перевірки фінансової звіт–ності Банку прийнято рішення щодо розподілу прибутку. Все стандартно.
– Розкажіть про розвиток банку та стратегію на поточний рік.
– У поточному році Банк реалізовує стратегію, спрямовану, в першу чергу, на роботу з підприємствами виробничого та переробного секторів економіки. Банк продовжує активно кредитувати такі великі підприємства як «ЗЗРК» (Дніпрорудне), «Азовкабель (Бердянськ), «Запоріж–вогнетрив», «Аптеки Запоріж–жя», ВКФ «Рома ЛТД», «У.К.А.З Дружба» (Суми), до складу якого входять Угроїдський та Жовтневий цукровий заводи, та Лебединську швейну фабрику. Активно реалізується програма кредитування на «Кременчуцькому колісному заводі» та «Кременчуцькому елеваторі». Триває плідна співпраця з підприємством «Керамейя» (Суми), що спеціа–лізується на виробництві клінкерної керамічної цегли та керамічної бруківки, а також багатьма іншими великими підприємствами в регіонах присутності Банку. Банк активно співпрацює з казначействами та бюджетними організаціями Запоріжжя, Запорізької області, Сум, Дніпропетровська та Києва, що також свідчить про довіру з боку цих організацій.
Також ми продовжуємо надавати кредити на зарплатні картки в рамках зарплатних проектів, реалізованих на підприємствах «Запоріжсталь», «Запоріжаб–разив», «Укрграфіт», «Запоріж–вогнетрив», та більше ніж двохсот підприємствах тільки по Запорізькій області. До того ж, наші кредити не потребують надання застави та надаються на строк до 2 років без щомісячних комісій. Сума кредиту може складати до п’яти заробітних плат, що дозволяє вирішувати різні фінансові потреби – від можливості «перекрити» витрати до заробітної плати, до придбання важливих покупок чи коштів на відпустку.
– Тобто кредити надаються готівкою?
– Не зовсім. На зарплатну картку відкривається кредитний ліміт, розмір якого може складати до п’яти Ваших місячних заробітних плат. Ви можете скористатися ним частково або відразу зняти всю суму в банкоматі, касі Банку або ж розрахуватися в торговій мережі за придбаний товар через ПОС–термінал. При цьому відсотки нараховуватимуться тільки на ту суму кредиту, якою Ви скористалися. Також я раджу всім власникам карток ІНДУСТРІАЛБАНКу обов’язково підключати послугу GSM– банкінг. Особливість її полягає в тому, що при будь–якому надходженні або знятті грошових коштів на/з картки, на зазначений Вами номер мобіль–ного телефону надходить СМС–повідомлення, яке інформує Вас про здійснений рух коштів. Це значно спрощує контроль за витратами та робить його дуже зручним.
– А що банк пропонує по депозитних програмах?
– Зараз у нас досить широкий спектр депозитних програм, який поповнився депозитами в золоті. До того ж не обов’язково купувати злиток – відкрити депозит у золоті можливо і без фактичного постачання злитку. Обсяг такого депозиту може бути найрізноманітнішим. Прибутковість золотого депозиту для клієнта – до 3% річних. Ця програма діє як для населення, так і для корпоративних клієнтів.
Наприкінці залишається побажати тільки успіхів запо–різькому фінансовому гігантові, лояльних клієнтів, а всьому колективу напередодні Дня банкіра, що святкується 20 травня, – здоров’я та благополуччя!
АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» (м. Запоріжжя) є середнім банком, заснований в 1990 році. Банк має ліцензію НБУ № 126 від 12.10.2011 р. Інформація – на правах реклами. Мережа філій і відділень Банку налічує 56 точок продажів у 30 містах України.
Источник: Газета “Индустриальное Запорожье” | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сумлінний платник податків про себе"