![Піклування про ветеранів - святий обов’язок кожного](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/689.jpg)
Сьогодні у прес-центрі ОДА відбулася прес-конференція під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тетяни Прітченко щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, які направлені на покращення умов життя ветеранів війни та праці. У ній також взяли участь начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров та начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимир Багрійчук.
На початку зібрання Тетяна Прітченко відмітила, що відтепер, за розпорядженням голови ОДА Сергія Тулуба, щовівторка будуть проводитися зустрічі з журналістами щодо обговорення соціально-гуманітарних питань Черкащини.
– Сьогодні ж ми зібралися аби поінформувати населення про стан виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в області, які стосуються соціальних виплат, пенсійного забезпечення та медичної допомоги пенсіонерам війни та праці, – зазначила Тетяна Федорівна. – Передусім хочу назвати лише одну цифру – це 26,6 млн. грн. Саме таку суму вже виділено на фінансування більше 60 тисяч людей цих категорій (у 2011 році – 18,3 млн. грн на 68 тисяч громадян).
Також вона зазначила, що на чолі з головою облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом створена робоча група, яка слідкує за реалізацією всіх пунктів нової Програми.
Під час прес-конференції начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров повідомив, що загалом, грошові виплати вже нараховані 1693 інвалідам I групи − по 2200 гривень; 2489 інвалідам II групи − по 1920 гривень, 2261інваліду III групи − по 1720 гривень; по 675 гривень − 8250 учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років), в'язням концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків; по 340 гривень – 11854 членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни; по 125 гривень – 35249 учасникам війни. У порівнянні з минулими роками зазначена допомога збільшилася в рази.
– Також на чолі з губернатором області Сергієм Тулубом ветеранам надається допомога обласною владою. Зокрема, лише вчора під час урочистостей присвячених Дню Перемоги було вручено 5 автомобілів, 45 путівок на відпочинок та ряд інших цінних подарунків ветеранам ВВВ, – підкреслив Михайло Скляров.
Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимир Багрійчук поінформував журналістів, що три із чотирьох соціальних ініціатив, які стосуються пенсій, виконані.
– Це перш за все, осучаснення заробітної плати для обчислення пенсій 275 690 пенсіонерів Черкащини. А також другий і третій пункт стосується підвищення пенсійних виплат для членів сімей померлих інвалідів війни та учасників війни. У ході реалізації залишається підвищення гідної пенсії військовим службовцям, – зазначив Володимир Багрійчук.
У ході свого виступу начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик повідомив, що вперше, відповідно до виконання соціальний ініціатив, у 2012 році за рахунок коштів обласного бюджету ветерани війни будуть слухопротезовані та зубопротезуванні на 100%.
Більш детальну інформацію щодо виступів кожного із учасників прес-конференції можете знайти на офіційному веб-порталі Черкаської ОДА www.oda.ck.ua за 7 та 8 травня у розділі «Новини».
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Піклування про ветеранів - святий обов’язок кожного"