![Бізнес-інкубатор підставляє своє плече для вирішення проблем підприємців](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/36616/komitet_big_2.jpg)
Питання створення обласного бізнес-інкубатора як елемента інфраструктури підтримки та розвитку підприємництва у Донецькій області розглядалося сьогодні на засіданні регіонального комітету з економічних реформ, що відбулося під керівництвом першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Сергія ДЕРГУНОВА.
У засіданні комітету також взяли участь заступник голови облради Олександр КРАВЦОВ, заступник голови облдержадміністрації Валерій ЛУКАШЕНКО, заступник голови облдержадміністрації Тамара ЛУК’ЯНЧУК, представники бізнесу.
Під час засідання з доповідями виступили голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку малого і середнього бізнесу та створення нових робочих місць Геннадій ТКАЧЕНКО та директор Комунального підприємства «Донецький координаційний центр підтримки підприємництва» Ігор ЖИТИНСЬКИЙ.
В своїй доповіді Геннадій ТКАЧЕНКО зазначив: «Близько року тому було створено комунальне підприємство Донецький обласний координаційний центр підтримки підприємництва. Після його створення було презентовано і успішно працюють кілька проектів. Серед них є масштабні, є й такі, що знаходяться на початковій стадії. Всі проекти актуальні. У середовищі підприємців є потреба в цій послузі. Спільно з фондом підтримки підприємництва наше комунальне підприємство досить успішно вирішує поставлені завдання. Про актуальність створення цього підприємства свідчить той факт, що нещодавно був прийнятий новий закон про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні».
З характеристикою, напрямками та правовими засадами діяльності, переліком послуг створюваного бізнес-інкубатору присутніх ознайомив Ігор ЖИТИНСЬКИЙ.
Зокрема він зазначив: «Бізнес-інкубатор - це організація, яка створює найбільш сприятливі умови для стартового розвитку малих підприємств шляхом надання комплексу послуг і ресурсів, до складу яких входить забезпечення підприємств площею на пільгових умовах, засобами зв'язку, оргтехнікою, необхідним обладнанням, навчання персоналу, консалтингом. Комплекс послуг секретарських, бухгалтерських, юридичних, освітніх, консалтингових це найголовніші умови, оскільки саме комплексність має значення для стартового розвитку малих підприємств. Бізнес-інкубатор підставляє своє плече підприємцям в найважчий стартовий період».
Після заслуховування доповідей між учасниками засідання відбулася дискусія з розглянутих питань. Були озвучені основні зауваження та пропозиції щодо функціонування створюваного бізнес-інкубатору.
Підсумовуючи засідання Сергій ДЕРГУНОВ зазначив: «Я думаю наступні дії повинні бути більш предметними, потрібно виходити на бізнес-план, на розрахунки».
Також перший заступник голови облдержадміністрації закликав представників відповідних підрозділів облдержадміністрації присутніх на засіданні регіонального комітету всебічно сприяти вирішенню питань щодо функціонування бізнес-інкубатору.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бізнес-інкубатор підставляє своє плече для вирішення проблем підприємців "