Визначено переможців та лауреатів І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, який відбувся в Донецькому обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій серед 18 державних службовців – керівників та спеціалістів апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації.
За підсумками виконаних завдань конкурсантами, оргкомітетом визнано наступні результати І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”:
“Кращий керівник”:
№
з/п
П.І.Б.
Комплексне тестування
Складання ділового документу
Володіння ПК
Всього
ТЗ
ПЗ
Оц.
1.
Дудуляк
Ірина Вікторівна
13
3
4/3
7(4)
29
50
4
11
2.
Устименко
Наталія Вікторівна
12,5
3
2,5/3
5,5(3)
27
50
4
10
3.
Нікандров
Андрій Андрійович
27
5
2,5/4
6,5(3,5)
38
50
4
12,5
4.
Чорна
Тетяна Євгенівна
15
3
0
0
16
30
2
5
5.
Юр’єва
Валерія Іванівна
18,5
3
1/3
4(2)
34
50
4
9
“Кращий спеціаліст”:
№
з/п
П.І.Б.
Комплексне тестування
Складання ділового документу
Володіння ПК
Всього
ТЗ
ПЗ
Оц.
Бали
Оц.
Бали
Оц.
1.
Фетіщенко
Євгенія Миколаївна
25
4
2/4
6(3)
27
55
4
11
2.
Діденко
Ольга Сергіївна
16
3
/4
4(2)
26
54
4
9
3.
Стьопкіна
Інна Олександрівна
19
4
4/4
8(4)
32
48
4
12
4.
Некрасов
Максим Вікторович
15
3
0
0
10
54
3
6
5.
Повстяна
Анастасія Станіславівна
22
4
2,5/3
5,5(3)
30
50
4
11
6.
Музика
Ганна Олександрівна
17,5
3
0
0
18
55
3
6
7.
Єрмольченко
Євгенія Володимирівна
13
3
2,5/3
5,5(3)
10
25
2
8
8.
Мунтян
Віра Володимирівна
-
-
-
-
-
-
-
-
9.
Арнаутова
Олена Геннадіївна
27,5
5
3,5/4
7,5(4)
18
54
3
12
10.
Амеліна
Олена Сергіївна
28,5
5
2/4
6(3)
33
54
4
12
11.
Самохіна
Вікторія Володимирівна
20
4
4/4
8(4)
10
45
2
10
12.
Давидова
Олена Володимирівна
-
-
-
-
-
-
-
-
13.
Бугрім
Андрій Юрійович
28,5
5
1/4
5(2,5)
45
55
5
12,5
14.
Чернушевич
Надія Олександрівна
21
4
2,5/3
5,5(3)
35
54
4
11
Таким чином, переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” визнано у номінаціях:
“Кращий керівник”:
Місце
П.І.Б.
Посада
Загальна оцінка
І
Нікандров
Андрій Андрійович
завідувач сектору режимно-секретної роботи облдержадміністрації
12,5
ІІ
Дудуляк
Ірина Вікторівна
заступник начальника управління – начальник відділу з питань розвитку споживчого ринку управління розвитку ринкового середовища головного управління економіки облдержадміністрації
11
ІІІ
Устименко
Наталія Вікторівна
начальник відділу у справах національностей управління у справах національностей і релігій головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій облдержадміністрації
10
“Кращий спеціаліст”:
Місце
П.І.Б.
Посада
Загальна оцінка
І
Бугрім
Андрій Юрійович
головний спеціаліст відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення облдержадміністрації
12,5
ІІ
Амеліна
Олена Сергіївна
головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з питань правової експертизи та здійснення державної реєстрації нормативних актів юридичного управління облдержадміністрації
12
Арнаутова
Олена Геннадіївна
головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової допомоги юридичного управління облдержадміністрації
12
Стьопкіна
Інна Олександрівна
головний спеціаліст відділу соціального обслуговування та захисту населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
12
ІІІ
Фетіщенко
Євгенія Миколаївна
головний спеціаліст відділу фінансових ресурсів управління моніторингу регіональних фінансових ресурсів головного управління економіки облдержадміністрації
11
Чернушевич
Надія Олександрівна
головний спеціаліст відділу адміністрування державного реєстру виборців облдержадміністрації
11
Повстяна
Анастасія Станіславівна
головний спеціаліст відділу фінансів охорони здоров’я, соціального забезпечення та програм соціального захисту управління фінансів невиробничої сфери Головного фінансового управління облдержадміністрації
11
Також Організаційним комітетом І туру вирішено направити матеріали переможців на участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у номінаціях:
“Кращий керівник”:
Нікандров
Андрій Андрійович
Дудуляк
Ірина Вікторівна
завідувач сектору режимно-секретної роботи облдержадміністрації
заступник начальника управління – начальник відділу з питань розвитку споживчого ринку управління розвитку ринкового середовища головного управління економіки облдержадміністрації
“Кращий спеціаліст”:
Бугрім
Андрій Юрійович
головний спеціаліст відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення облдержадміністрації
Стьопкіна
Інна Олександрівна
головний спеціаліст відділу соціального обслуговування та захисту населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Визначено переможців та лауреатів І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”"