![Вадим ФОМІН: «Керівництво області підходить з великою відповідальністю до виконання державного завдання щодо призову до війська»](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/35629/fomin_big_1_voenkom.jpg)
Сьогодні заступник голови-керівник апарату Донецької облдержадміністрації Вадим ФОМІН взяв участь у проведенні інструктивно-методичних зборів щодо організації чергового весняного призову до Збройних Сил України.
Також в заході взяли участь військовий прокурор Донецького гарнізону підполковник юстиції Євген ВАНЖА, головний позаштатний підлітковий лікар головного управління охорони здоров’я Валентина КИЯН, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату, полковник Ігор ДАЦЮК, начальник відділу обліково-призовної роботи - заступник військового комісара (з призову) Донецького обласного військового комісаріату, полковник Сергій ПЕТРОВ та інші.
В ході заходу Вадим ФОМІН виступив з презентацією на тему: «Підведення підсумків призову громадян України на строкову військову службу у 2011 році та підготовка до призову громадян України на строкову військову службу восени 2012 року».
Зокрема, звертаючись до голів призовних комісій, Вадим ФОМІН закликав їх приділити увагу питанню укомплектованості призовних комісій психологами соціальних служб районних, міських держадміністрацій для проведення професійно-психологічного відбору призовників під час чергового призову на строкову військову службу.
Також Вадим ФОМІН відзначив, що керівництво області, керівники місцевих рад міст та районів області підходять з великою відповідальністю до виконання державного завдання, визначеного Указами Президента України, Постановами Кабінету міністрів України щодо якісного відбору і призову громадян України на строкову військову службу.
Заступник голови облдержадміністрації акцентував увагу на існуючих проблемах, серед яких наголосив на наступних:
- Брак лікарів-спеціалістів на укомплектування медичних комісій;
- Відсутність можливості в деяких районах для обов'язкового обстеження призовників на гепатит і СНІД;
- Відсутність транспорту для перевезення призовників з районних військових комісаріатів на обласний збірний пункт для відправлення;
- Відключення деяких призовних дільниць від світла та тепла;
- Відсутність дієвої допомоги з боку органів внутрішніх справ у забезпеченні належного порядку на призовних дільницях.
Звертаючись до керівників міських, районних адміністрацій, голів призовних комісій, Вадим ФОМІН закликав забезпечити бездоганне виконання вимог Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року № 1009/2011 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 № 224 «Про затвердження чисельності громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, обсягу витрат для проведення призову у квітні-травні 2012 року» та розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 29 лютого 2012 № 120 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу в 2012 році».
В свою чергу райдержадміністраціям, виконавчим органам місцевих рад, керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкованості та форм власності, заступник голови облдержадміністрації доручив забезпечити виконання заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2012 року.
Звертаючись до голів призовних комісій міст і районів області, Вадим ФОМІН закликав забезпечити якісну роботу призовних комісій та недопущення прийняття незаконних рішень.
В ході заходу Вадим ФОМІН також провів церемонію урочистого вручення почесних грамот обласної державної адміністрації та обласної ради, особам, що задіяні в підготовці та проведенні призовної кампанії громадян України на строкову військову службу.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вадим ФОМІН: «Керівництво області підходить з великою відповідальністю до виконання державного завдання щодо призову до війська»"