Старання районної влади, місцевих рад та бізнесу по покращенню життя територіальних громад, належного функціонування галузей освіти, медицини, культури увінчуються конкретними справами. Практично кожного тижня до Календаря добрих справ Єланеччини, ініційованого головою РДА А.В.Добровольським, додається яскрава, знакова подія як в райцентрі, так і в сільських громадах.
Зовсім нещодавно після капітального ремонту відкрився спортзал Маложенівської ЗОШ, а наприкінці минулого тижня - 13 січня - "друге життя", у повному розумінні цього слова, отримав спортзал Ясногородської ЗОШ.
Ця знакова подія стала яскравим святом для педколективу, дітей школи, усієї Ясногородської громади. На свято до сільської школи завітали заступник голови ОДА з політико-правових питань В.М.Рукоманов, депутат облради, радник голови обласної ради О.І.Симоненко, голова РДА А.В.Добровольський, голова райради О.М.Москаленко, їх заступники О.А.Жорова та С.І.Кравчук, Ясногородський сільський голова Р.В.Готшалюк, землекористувачі сільської ради.
Відкриття спортзалу співпало зі святом Меланки, а тому шановних гостей маленькі жителі Ясногородки зустрічали дзвінкими щедрівками, за що отримали солодощі та чудові подарунки, а учні школи від обласної, районної влади та сільського голови - цілий арсенал вкрай необхідного спортивного інвентаря - волейбольні, футбольні м'ячі, гімнастичні мати, набори для гри в теніс.
У своїх вітальних виступах В.М.Рукоманов, О.І.Симоненко, А.В.Добровольський, О.М.Москаленко, Р.В.Готшалюк наголосили, що результат приходить тоді, коли всі разом беруться за справу. Яскравий приклад тому - капітально відремонтовані спортзали Маложенівської та Ясногородської ЗОШ тощо.
За сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову сучасної сільської школи, сприяння у проведенні капітального ремонту спортзалу найактивніших благодійників, вчителів школи нагороджено Почесними грамотами та Подяками.
Почесною грамотою ОДА- В.В.Солодуненка, голову ф/г "Калина", В.А.Цицюру, робітника з комплексного обслуговування Ясногородської ЗОШ;
Подякою ОДА- О.О.Саворського, голову ф/г "Саворський О.О.", М.М.Істраті, голову ф/г "Вікторія-2007", Р.В.Готшалюка, Ясногородського сільського голову.
Подякою обласної ради- Л.В.Кононенко, директора Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., М.А.Драгомощенка, депутата сільської ради, вчителя музики Ясногородської ЗОШ.
Почесною грамотою РДА та райради- С.В.Донія, вчителя фізичного виховання, О.В.Тубольцева, вчителя трудового навчання, Ю.М.Дядю, оператора газової котельні, С.В.Свінтака, сторожа Ясногородської ЗОШ.
Подякою сільської ради- Ю.В.Желєзняка, В.В.Погорєлова, В.Й.Шкурата, В.І.Палагнія, В.М.Валявського, землекористувачів Ясногородської сільської ради.
Завдяки кому і як здійснювався капітальний ремонт спортивної зали Ясногородської ЗОШ, розповіла на святі директор школи Л.В.Кононенко:
Нашій школі вже майже 40 років. Кожного року виконувалися поточні ремонти, а капітального - ні разу. Якщо класи знаходяться в доброму стані, то про спортзал цього не можна було сказати: протікав дах, опалення - надто слабке. А найбільше вчителів хвилювало питання ремонту підлоги, яка провалювалася під ногами учнів.
Влада попередніх років багато раз обіцяла допомогти з ремонтом. Але справа закінчувалася тільки обіцянками. І ось лишепротягом двох останніх років відбулися помітні зміни. В минулому році сільська рада зробила опалення, а цього року голова РДА А.В.Добровольський прислухався до проблем школи, підказав та допоміг їх вирішити, за що ми йому щиро вдячні.
Були частими гостями в нашій школі, допомагали добрим словом і порадою голова районної ради О.М.Москаленко, заступник голови РДА О.А.Жорова. До речі, Ольга Анатоліївна, навіть на свята не забувала про нас і тримала на контролі увесь процес ремонту. Не стояло осторонь і керівництво районного відділу освіти РДА - спочатку В.Я.Кравчук, а потім і С.В.Головань допомагали порадою, матеріалом, контролювали хід ремонту, та й хвилювалися разом з нами, якщо щось не виходило.
Велику роботу провів сільський голова Р.В.Готшалюк, який зумів організувати землевласників і знайти кошти на ремонт. Проте і сам не стояв осторонь. Щодня по 3-4 рази приходив до школи, допомагав порадою, матеріалом, транспортом та особистою працею. За це йому велика подяка від всіх нас.
Багато людей відгукнулося на прохання про допомогу. І сьогодні я хочу ще раз подякувати нашим благодійникам: О.О.Саворському, М.М.Істратію В.Й.Шкурату, Ю.В.Желєзняку, В.В.Погорєлову, В.М.Валявському, О.В.Пасинку, В.І.Палагнію.
Найбільшу ж допомогу школі надав В.В.Солодуненко. Він особисто прийшов до школи, подивився на спортзал та на дошки, які готувалися стелити, і запропонував новий лісоматеріал. "Якщо вже виконувати таку об'ємну роботу, то виконувати її потрібно як слід та з якісного матеріалу, - зауважив Віталій Васильович. Для цього він виділив 18000 грн., на які ми придбали ліс.
Не залишилися осторонь капітального ремонту спортзалу жителі нашого села -А.О.Трегуб та А.О.Вавренюк. Вони допомогли транспортом при перевезенні матеріалів. А В.І.Чамата та Є.П.Дарієнко підвезли землю для вирівнювання підлоги.
Матеріали заготували, проте постало запитання: "Хто ж настеле підлогу? Потрібен спеціаліст!" Пошуки спеціаліста були марними, і тоді працівники та вчителі школи сказали: "Самі виконаємо цю роботу!". Я хочу назвати прізвища цих людей: В.А.Цицюра, С.В.Свінтак, Ю.М.Дядя, О.В.Тубольцев, С.В.Доній, М.А.Драгомощенко. І яке задоволення вони отримали, коли побачили результати своєї роботи. Добре попрацювали також і техпрацівники Л.М.Бугаєнко, С.П.Кубенко, А.М.Лугова та вчителі школи, які пофарбували спортивний зал та роздягалки.
Допомагали у виконанні робіт і батьки та жителі села: Л.І.Коломієць, М.Р.Ріхтер, І.М.Пшеничний, В.О.Білотіл та А.Г.Цицюра.
Нарешті спортивний зал було відремонтовано, але не вистачало освітлення, яке відповідало б нормам. І ось напередодні різдвяних свят районна державна адміністрація та районна рада зробили чудовий подарунок - в спортзалі реконструювали освітлення, встановили нові світильники. А ще завдяки турботі голови РДА А.В.Добровольського нам полагодили піднавіс на фасаді школи.
Сьогодні ми маємо затишний, відремонтований спортзал, і я низько вклоняюся всім за допомогу.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Єланецький вісник» від 21 січня 2012 №3"