Найкращим подарунком для читачів Прибузької бібліотеки-філії напередодні Нового року стало відкриття модельної сільської бібліотеки-філії, основний напрямок роботи якої — центр сімейного дозвілля користувачів.
Бібліотека стала новою, сучасною, комфортною, забезпечена актуальними виданнями.
Діти та дорослі читачі мають змогу відчути підвищений інформаційний комфорт, коли опиняться в читальному залі, його ресурси достатньо різноманітні. Це нові книжкові виставки: "Бібліотека і влада", "Молодіжний портал", "Ювілейна палітра", "З усього в світі найдорожче своя сім'я і власні діти", "Хобі — справа серйозна", "Голос рідної природи серцем слухати навчись" та інші. Маленьких читачів чекають неймовірно цікаві книжки, які дарують співпереживання з героями, казку, відкривають таємничі дива, запрошують у цікаві мандри.
Поздоровити жителів села з відкриттям нової сільської бібліотеки завітали поважні гості: заступник голови Жовтневої райдержадміністрації Олена Ткаченко, Прибузький сільський голова Володимир Карунський, директор Жовтневої централізованої бібліотечної системи Тетяна Остафійчук, секретар сільської ради Галина Борова, директор Прибузької школи Тетяна Драгуновська та працівники Жовтневої централізованої бібліотечної системи.
Директор Жовтневої ЦБС Тетяна Остафійчук висловила подяку всім, хто працював і допомагав бібліотеці, працівникам Жовтневої райдержадміністрації і особисто голові Жовтневої РДА Альоні Раковій, яка переймається життям сільських бібліотек Жовтневщини, за матеріальну та моральну підтримку. Тетяна Драгуновська побажала нових творчих злетів бібліотеці та виразила надію, що в 2012 році в Прибузькій бібліотеці-філії з'явиться Інтернет-центр.
Заступник директора Жовтневої ЦБС Вікторія Іщенко представила гостям та користувачам бібліотеки електронний огляд-презентацію "Модельні бібліотеки Жовтневої централізованої бібліотечної системи" та розповіла про досягнення сільських бібліотек Жовтневщини в 2011 році.
Провідний методист Світлана Кубишкіна познайомила читачів та гостей з ретроспективними творами української та світової класики, які залишаються цікавими, сучасними та актуальними у всі часи.
Завідувач Прибузької бібліотеки-філії Олена Братченко звітувала про свою роботу та виразила подяку за спонсорську допомогу та підтримку: Сергію Тютюннику, депутату районної ради, голові Прибузької сільської ради Володимиру Карунському, Олександру Кумпану, Олександру Твердохлібу, Поліні Кузик, Олександру Альохні, Віктору Альохні, Володимиру Ященку.
Привітати новорічними піснями гостей прийшли учениці 11-го класу: Юлія Козачок, Тетяна Писанчина, Тетяна Кондратенко, Вікторія Омельянець.
Родзинкою свята став виступ учнів 8-го класу Миколи Харківця та Олександра Кононюка, які представили театралізовану сценку за однойменним оповіданням українського класика Івана Нечуя-Левицького "Баба Параска та баба Палажка".
Підготувала цікаву програму та новорічні поздоровлення працівник Жовтневої центральної бібліотеки Олена Згадова та Дід Мороз, який дарував усім усмішку та гарний настрій, відчуття справжнього свята. Найкращим подарунком стали книги, які вручила заступник голови Жовтневої РДА Олена Ткаченко.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Вісник Жовтневщини» 12 січня 2012 року №2"