Завершився 2011-ий. Перегорнуто ще одну сторінку книги нашого життя. Якою вона була? У кожного, звісно,своя відповідь на це запитання. Без сумніву, всі рядки цієї сторінки наповнені перемогами і поразками, злетами і падіннями, радощами й печалями. Та найголовніше – повсякденним трудом. І які б складнощі не виникали, ми все одно піднімаємося на сходинку вище, досягаємо нових вершин у різних галузях виробництва завдяки тим, хто йде на крок попереду, хто докладає максимум зусиль для процвітання рідного краю.
За доброю традицією, запровадженою районною радою, цьогоріч уже вп’яте відбулося урочисте відзначення кращих представників нашого району за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний його розвиток із присвоєнням звання «Людина року Новоодещини».
Вітаючи учасників зібрання, голова районної ради, районної організації Партії регіонів О. М. Делікатний підкреслив, що в 2011 році спільно з райдержадміністрацією вдалося вирішити низку важливих питань життєдіяльності громади, забезпечити виконання основних показників Програми соціально-економічного розвитку району.
Олександр Михайлович зазначив, що третій рік поспіль проводиться конкурс на кращий заклад соціально-культурної сфери. Нині його переможцями стали Бузький ДНЗ (завідуюча Л. М. Завада), Сухоєланецька ЗОШ (директор Л. О. Діброва), центральна районна бібліотека (директор Т. А. Дронова), Червоноволодимирівський ФП (завідуюча Л. М. Паньків).
Підбито й підсумки конкурсу на кращу роботу сільських рад із дотримання вимог закону України «Про місцеве самоврядування». У ньому перемогли сільські ради: Троїцька (сільський голова М. О. Руденко), Бузька (В. Я. Хомик), Баловненська (А. М. Гаркуша).
– Розглядаючи подання на звання «Людина року Новоодещини», –
говорив голова районної ради, – експертні групи та конкурсна комісія при визначенні переможців і лауреатів віддали перевагу не лише кращим за професією, а тим, хто дійсно вболіває за справу, займає активну життєву позицію, опікується проблемами громади.
Олександр Михайлович зичив, щоб у душі кожного ніколи не згасав вогник любові до рідного краю і бажання зробити його кращим, державу – міцною, а життя – заможнішим.
Зі щирими словами поздоровлень звернувся до присутніх голова райдержадміністрації М. М. Заболотний:
– Сьогодні мені приємно констатувати, що, незважаючи на певні труднощі, наш район за темпами зростання економічних і соціальних показників займає ведучі місця в обласних рейтингах. Радують успіхи в галузі сільського господарства. У цьому році аграрії зібрали
рекордний урожай зернових – 161,5 тис. тонн. Найбільш вагомий внесок у коровай Новоодещини зробили хлібороби ПрАТ «Новотех» (В. Ю. Яковлєв), ТОВ «Агро-Капітал-Миколаїв» (С. В. Тулубов), ПрАТ «Новоодеський райагрохім» (В. А. Стремілова), ТОВ «Баловне» (С. А. Лебенштейн). Сталими темпами розвивають тваринництво ТДВ «Південний колос», ТзДВ імені Т. Г. Шевченка, "Сільгоспгосподарство Кандибинське», СВК «Агрофірма «Миг-Сервіс-Агро», ТОВ «Теко-Старт».
Прибутково працюють промислові підприємства. Обсяг реалізованої продукції за рік склав 676,4 млн. грн., що вдвічі більше проти 2010-ого. Інвестиції в основний капітал – 150 млн. грн., що на 12, 6 млн. грн. більше, ніж у 2010 році. Створено 1352 робочі місця.
– Усі ці досягнення, – наголосив Микола Миколайович, – результат вашої наполегливої праці, професіоналізму, відповідальності у виконанні будь-яких завдань. Наші трудівники – працелюбні, талановиті, самовіддані – найцінніший скарб Новоодещини.
До святкових вітань долучився депутат обласної ради від Партії регіонів Ф. В. Ольшевський:
– Від такого свята отримуєш величезне задоволення і душевну втіху. Реальні здобутки трудової Новоодещини – справа ваших невтомних рук. Честь вам і слава! Якнайбільше вам радісних моментів у новому році, успіхів та удачі в усіх добрих починаннях!
Дзвінкі фанфари сповістили про початок урочистої церемонії нагородження, яку провеликерівники району.
У номінації «Сільське господарство» у галузі рослинництво людиною року визнано Яковлєва Віталія Юрійовича, заступника голови ПрАТ «Новотех». Це досвідчений керівник, здібний організатор, високопрофесійний фахівець. У господарстві зібрано дорідний урожай зернових, велика увага приділяється вирішенню соціальних питань.
Лауреатами стали завідуючий навчального господарства професійного аграрного ліцею Яковлев Анатолій Іванович – кваліфікований агроном, вмілий організатор і наставник молоді, та голова ФГ «Таврида», голова асоціації фермерів Бузької сільради, щедрий спонсор, чуйна доброзичлива людина –
Антошин Микола Володимирович.
У номінації «Сільське господарство» в галузі тваринництва високе звання присвоєно голові правління ТДВ «Південний колос», депутату обласної ради від Партії регіонів Білоконенко Наталії Яківні. Очолюване нею товариство чотири роки поспіль представляє наш район на міжнародній сільськогосподарській виставці «Агро», де постійно отримує високі нагороди.
Лауреат – Точонова Валентина Федорівна, заступник керівника ТОВ «Промінь», де з початку року було вироблено близько 50 т м’яса, 1 млн. шт. яєць.
У номінації «Місцеве самоврядування» (серед сільських голів) звання людини року удостоєний Троїцький сільський голова Руденко Микола Олексійович. Лише на зміцнення матеріальної бази соціальної інфраструктури села залучено 95 тис. грн. спонсорських коштів.
Лауреатом цієї номінації став Підлісненський сільський голова Галів Василь Михайлович. Наполегливий, цілеспрямований, вміє організувати сельчан на добрі справи.
У номінації «Місцеве самоврядування» (серед депутатів) переможцем визнано депутата районної ради Брагінця Василя Михайловича. Він – заслужений працівник сільського господарства України, голова Новосафронівської асоціації фермерських та одноосібних господарств, активно займається громадськими справами, спонсорською діяльністю.
Її лауреатами є депутат районної ради Панченко Андрій Іванович, який чотири скликання був депутатом Костянтинівської сільської ради. Займаючи активну життєву позицію, виявляє принциповість при вирішенні екологічних проблем. А також Трофимович В’ячеслав Дмитрович – депутат міської ради, активний учасник благоустрою міста, опікується дошкільними навчальними закладами, постійний спонсор місцевої волейбольної команди.
У номінації «Промисловість» кращим визнано директора ТОВ «Молочна компанія Дружба», члена виконкому міської ради Фесенка Олександра Васильовича. Незважаючи на молодість, він мудрий та вмілий керівник, про що свідчать високі показники розвитку товариства.
Лауреатом номінації став Ульвіченко Сергій Іванович, газозварювальник управління експлуатації газового господарства. За 15 років роботи зарекомендував себе
як спеціаліст, що добре знає свою справу, творчо застосовує знання й навички.
У номінації «Охорона здоров’я та соціальна допомога» людиною року визнано Косенчук Олену Михайлівну, заступника головного лікаря ЦРЛ з лікувальної частини. Вона– вмілий організатор лікувально-профілактичної роботи серед населення, активно впроваджує передовий досвід, користується повагою серед колег і жителів Новоодещини.
Лауреат – фельдшер Себинської ЛАЗП-СМ Новак Олександра Михайлівна, яка понад чверть століття стоїть на сторожі здоров’я односельців, за будь-якої погоди поспішає до хворих. Має золоті руки та добре серце.
Номінація «Освіта». Людиною року названо директора гуманітарної гімназії Гузенко Валентину Петрівну. Під її керівництвом колектив педагогів став лауреатом Всеукраїнського конкурсу-огляду «100 кращих шкіл України».
А лауреатом стала Ярошевська Галина Леонідівна, вчитель фізики Новоодеської ЗОШ №1, призер обласного конкурсу відеоматеріалів «Педагогічний досвід освітян регіону- 2011», лауреат конкурсу інформаційно-практичного бюлетеня «Все для вчителя». Публікується у фаховому журналі «Фізика в школі».
У номінації «Культура і мистецтво» звання людини року удостоєна Дронова Тетяна Анатоліївна, директор централізованої бібліотечної системи. Вона активно впроваджує новітні технології, проводить культурно-просвітницькі акції. Стала переможцем обласного конкурсу в номінації «Бібліотечне обслуговування населення».
Лауреатами названо Козоріз Наталю Володимирівну, керівника гуртка «Естрадний спів» БДЮТ, чиї вихованці постійно посідають призові місця в обласних конкурсах вокальних ансамблів і вокалістів. А також директора Троїцького сільського будинку культури Гороп’янову Раїсу Іванівну, яка бере активну участь у художній самодіяльності району, є солісткою фольклорного ансамблю «Троїчанка», талановита й скромна людина.
Номінація «Фізична культура і спорт». Її переможцем став голова районної організації ВФСТ «Колос» Євгенов Володимир Володимирович. У 2011 році визнаний кращим арбітром України серед пошукових змагань з футболу юнаків, головний суддя районної спартакіади депутатів районної та міської рад.
Лауреат – директор міської ДЮСШ Данелюк Олег Андрійович. У минулому році вихованці школи зайняли призові місця у змаганнях обласного, всеукраїнського й міжнародного рівнів, стали чемпіонами обласного кубка «Шкіряний м’яч».
У номінації “Журналістика та видавнича справа» кращою стала Русанова Марина Євгеніївна, президент літературного об’єднання «Пошук». Завдяки її наполегливості й організаторськимздібностям опубліковано ювілейний альманах поезій «Палких сердець мелодія жива», проводяться зустрічі місцевих поетів із учнівською молоддю району.
Лауреатом номінації названо члена літоб’єднання «Пошук» Видашенко Зою Яківну, яка випустила власну шоступоетичну збірку.
Людиною року в номінації «Транспорт та зв’язок» визнано Кучеренка Ярослава Дмитровича, машиніста екскаватора філії «Новоодеський райавтодор». Упродовж 15 років роботи він виявив себе як висококваліфікований, ініціативний працівник. Неодноразово нагороджений грамотами служби автомобільних доріг у Миколаївській області.
Лауреатом стала інженер електрозв’язку цеху телекомунікаційних послуг № 9 Миколаївської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком» Литвиненко Наталя Василівна. У професії досягла досконалості, кваліфіковано обслуговує прилади центральної телефонної станції «ЄС-11».
Номінація «Правоохоронна діяльність”. Звання людини року присвоєно помічнику прокурора Новоодеського району Ярошу Віктору Віталійовичу, котрий у порядку здійснення правозахисної функції у 2011 році виявив п’ять злочинів. Зарекомендував себе як ініціативний, відповідальний, дисциплінований працівник.
Лауреатами названо Бабича Віктора Васильовича, провідного спеціаліста райвійськкомату – професійного, добросовісного фахівця своєї справи, та Хомина Олександра Васильовича, дільничного інспектора Новоодеського РВ УМВС, який сумлінно виконує обов’язки охоронця правопорядку, користується авторитетом серед колег.
У номінації «Торгівля та громадське харчування» почесне звання людини року отримала Соколова Наталія Володимирівна, приватний підприємець. За її плечима – три десятиліття успішної діяльності у цій сфері. У 2009-ому була визнана «Підприємцем року». З 2010-ого очолює районну спілку підприємців, є постійним спонсором численних районних заходів.
Лауреат – Миндрул Наталія Петрівна, приватний підприємець. У торгівлі – з 1993 року. Її магазин «Чудесний» завжди пропонує широкий асортимент продуктів, відзначається високою якістю обслуговування.
Номінація «Благодійність» (серед фізичних осіб). Людиною року визнано Друцу Анатолія Михайловича, голову ФГ «Друца». Він займає активну життєву позицію, постійний спонсор закладів соціально-культурної сфери Димівської сільської ради. У 2011-ому фермерське господарство виділило 14 тис. грн. Димівській ЗОШ, 13 тис. грн. – місцевому ДНЗ, 30 тис. грн. – на ремонт сільського клубу, 28 тис. грн. – на ремонт доріг комунальної власності.
Лауреатом став Височанський Сергій Миколайович, приватний підприємець. Протягом року надавав фінансову допомогу районній організації інвалідів для поїздок на спартакіади в Київ, Алушту, Миколаїв, Первомайськ та на збір продовольчих наборів.
У номінації «Благодійність» (серед юридичних осіб) переможцем став голова ФГ «Владам» Мельник Адам Мефодійович, який забезпечив інвалідів району овочами на суму 10 тис. грн. Також є постійним постачальником вітамінної продукції шкіл Новоодещини, надає допомогу для покращення харчування дітей.
В офіційну урочистість церемонії нагородження емоційно барвистим візерунком вплелися пісні й танці у майстерному виконанні аматорів сцени. Тішили душу прекрасними голосами Анна Верланова, Ганна Васильченко, Раїса Гороп’янова, Наталія Коміна, Олександр Кондратов, Олег Балабасов. Шквал овацій зірвали танцюристи «Прибужанки», танцювального колективу районного будинку культури, кружляючи у вихорі українського «Плескача», угорських та циганських мотивів. Неабияке пожвавлення в залі викликали джазові композиції народного естрадно-джазового оркестру «Сіріус» (керівник Юрій Островський). Родзинка всіх святкових концертів – народний хор «Горицвіт», виконуючичудові пісні, безперечно, здобув ще більше гарячих прихильників своєї творчості.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Районна газета «Промінь» № 1-2 від 5 січня 2012 р."