Подробно
Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2Украина, Николаев и область | Местные новости | 27-01-2012 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
26 січня за участі голови постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександра Смирнова, голови Баштанської райдержадміністрації Івана Рубського, голови районної ради Людмили Луценко, представника міжнародного проекту (Франція), координатора проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» у Миколаївській області Анни Білявської відбулися заходи на честь урочистого завершення мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі села Мар’ївка. Заміна вікон», що виконувався в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2». В Мар’ївській ЗОШ замінено 58 вікон. Проект виконувався на умовах спів фінансування. Загальна вартість проекту складала 182,496 тис.грн., в тому числі, кошти проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - 79,9 тис.грн., кошти районного бюджету - 76,0 тис.грн., кошти сільської ради - 14,5 тис.грн., кошти громади 12,1 тис.грн. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2"