![Вітаємо з нагородами!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1327330635.jpg)
З нагоди Дня соборності та свободи України Президент України видав Укази про нагородження. Серед відзначених державними нагородами – чимало миколаївців.
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Президент України В. Янукович своїм Указом №282012 нагородив: орденом «За заслуги» ІІІ ступеня – Бурдіна Івана Арсентійовича – голову Вознесенської районної ради, Миколаївська область; Штейнгауера Сергія Яковича – апаратника-гідрометалурга дирекції товариства «Миколаївський глиноземний завод»; орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня – Крикун Галину Федорівну – завідувача історико-архітектурного заповідника відділу Очаківської міської ради, Миколаївська область. Цим же Указом Президента присвоєні почесні звання: «Заслужений вчитель України» – Остапчуку Леоніду Володимировичу – учителеві Миколаївського муніципального колегіуму; «Заслужений діяч науки і техніки» – Попову Олексію Павловичу – завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, професорові, м. Миколаїв; «Заслужений працівник транспорту» – Загребному Сергію Івановичу – докерові-механізатору товариства «Європейська транспортна стивідорна компанія», м. Миколаїв.
Указом №272012 «Про нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років незалежності України» за вагомі особисті заслуги у державотворчій, соціально-економічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові та з нагоди Дня соборності та свободи України ювілейною медаллю «20 років незалежності України» нагороджено: Антощенка Юрія Михайловича – генерального директора акціонерного товариства «Миколаївобленерго»; Бабіна Олександра Миколайовича – директора Баштанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Блискунову Людмилу Володимирівну – директора Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вознесенської міської ради; Волченка Павла Леонтійовича – начальника служби безпеки дорожнього руху товариства «АЛАН-ТЕХНО», Жовтневий район; Жукова Валерія Павловича – адміністративного директора товариства «Сандора», Жовтневий район; Лапшина Олександра Івановича – заступника директора державного підприємства «Дельта-лоцман», м.Миколаїв; Маляренка Олега Юрійовича – голову фермерського господарства «Основа», Первомайський район; Остапенка Олександра Миколайовича – заступника директора сільськогосподарського товариства «Промінь», Арбузинський район; Подгуренка Володимира Сергійовича – директора товариства «Вітряний парк Очаківський», Очаківський район; Познякову Стефанію Миколаївну – головного бухгалтера сільськогосподарського товариства «Відродження», Казанківський район; Свистуна Артема Олександровича – голову Миколаївської міської громадської організації «Федерація аматорських миколаївських театрів»; Шемчука Олега Олександровича – голову фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей», м. Первомайськ; Юдова Олександра Миколайовича – голову правління селянської спілки приватних паїв «Сергіївка», Братський район.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вітаємо з нагородами!"