6 грудня в нашІй державI
вIдзначають День Збройних
Сил УкраЇни,
свято мужностI I вIдваги
У багатовікову історію Української держави вписані героїчні сторінки ратного подвигу нашого народу. І сьогодні, як ніколи, підтверджується істина, що основою сили і величі країни є потужна, дієздатна армія, в якій служити престижно і почесно. Становлення України неможливо без становлення Збройних сил.
Збройні сили України повинні демонструвати організованість, дисципліну, патріотизм, здатність залишатися гарантом стабільності, суверенітету та територіальної цілісності. Віримо, що українські військовослужбовці і надалі будуть гуртуватися навколо ідеї єдиної і неподільної України, збереження миру і злагоди в державі.
У цей прекрасний день ми висловлюємо вдячність ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам, всім, хто зі зброєю в руках стояв і стоїть на бойовому посту і готовий у важку хвилину стати на захист Батьківщини. Нехай ваша нелегка, але благородна праця служить запорукою зміцнення і процвітання України!
Зі святом!
Володимир Чайка,
Миколаївський
міський голова.
Володимир Коренюгін,
секретар
міської ради.
ШановнI воЇни, захисники УкраЇнськоЇ держави!
Щиро вIтаємо вас
Із Днем Збройних Сил УкраЇни!
Це свято є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь, проявом великої поваги українського народу до своїх захисників.
Ви - спадкоємці високої ратної слави українського козацтва, героїв визвольних війн і переможців фашизму.
Глибоко усвідомлюючи відповідальність перед українським народом, ви докладаєте максимум зусиль для реалізації державних програм в оборонній сфері.
Під час військових навчань, несенні бойового чергування, виконанні миротворчих завдань старанно нарощуєте професійну майстерність, виявляючи при цьому високі моральні й бойові якості.
Український народ високо цінує ратну працю воїнів, які у складних умовах сьогодення підтримують бойову готовність військ, виконують покладений на них конституційний обов'язок, забезпечують надійну оборону Батьківщини, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.
Професійна майстерність, патріотизм та мужність військовослужбовців Збройних сил України й надалі будуть спрямовані на підтримання високої бойової готовності та зміцнення обороноздатності держави.
Нехай і надалі буде плідною ваша нелегка праця, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народові, енергія для здобутків та перемог, а ваші рідні й близькі будуть для вас надійним тилом та допомогою в службі.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, мужності й оптимізму, подальших успіхів у захисті мирної праці наших співвітчизників.
Микола Круглов,
голова Миколаївської обласної державної адміністрації.
Ігор Дятлов,
голова Миколаївської
обласної ради.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "ШановнI воЇни, захисники УкраЇнськоЇ держави!"