Подробно
Газета «Прибузький вісник», від 08.10.2011 року №78 «Задля добробуту сільських громад»Украина, Николаев и область | Местные новости | 10-11-2011 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Наприкінці серпня у Первомайському районі в ході семінару було представлено проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2". Присутні на зібранні керівники сільських громад переконалися в тому, що участь у проекті сприяє місцевим радам у реалізації самоврядної ініціативи щодо соціально-економічного розвитку власних територій, стимулює напрацювання і поширення нових форм і методів діяльності органів місцевого самоврядування. Тому на проект надійшло 17 заявок, котрі було уважно вивчено і проаналізовано. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Газета «Прибузький вісник», від 08.10.2011 року №78 «Задля добробуту сільських громад»"