Подробно
Соловей підтримує бізнес-починання молодих франківцівУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 09-11-2011 18:55 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
Всеукр: Не Всеукраїнська новина ![]() За сприяння фракції «Удар-Громадський форум» 15 листопада розпочнеться школа бізнесу нового покоління «Моя справа». Проект, який триватиме до нового року має на меті ознайомити молодих людей на практиці із основами бізнесу. Протягом 6 тижнів учасники проекту "Моя справа", а це 25 людей віком від 18 до 25 років, на практиці втілюватимуть власні ідеї у сфері бізнесу. Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Соловей підтримує бізнес-починання молодих франківців"