Подробно
До Дня працівника соціальної сфериУкраина, Николаев и область | Местные новости | 07-11-2011 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
4 листопада у Березнегуватській райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника соціальної сфери, в яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Л. Юрченко, заступник голови районної ради М. Саржан, депутат обласної ради Ф. Ольшевський, представники соціальних служб. Почесними грамотами та подяками районної ради та райдержадміністрації за сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята нагороджені кращі соціальні працівники. Депутат обласної ради Ф. Ольшевський вручив колективам мікрохвильові печі. Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю вокалістів районного будинку культури. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "До Дня працівника соціальної сфери"