Подробно
Газета "Вісник Врадіївщини", вересень 2011 р. Виконання бюджету – запорука фінансової стабільності установ, організацій, закладівУкраина, Николаев и область | Местные новости | 10-10-2011 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
6 вересня голова Врадіївської райдержадміністрації Ю.Марчук провів розширену апаратну нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації, головою районної ради, керівниками управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищним та сільськими головами, з керівниками установ і організацій. На нараді розглядались питання, що потребують колегіального вирішення. Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації П.Висоцький доповідав про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року . Зважаючи на те, що питання підготовки до роботи в зимово-осінній період стосується не лише закладів освіти, а й інших установ та організацій, було порушено багато питань, що стосуються завозу твердого палива, водозабезпечення, утеплення приміщень, розробки енергозберігаючих заходів, було рекомендованорайонній центральній лікарні, селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій та доручено відділу освіти райдержадміністрації, управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, райфінуправлінню, відділу культури та туризму райдержадміністрації, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації вжити заходів щодо 100% забезпечення ФП та ФАПів, Новопавлівської дільничної лікарні, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячих садків твердим паливом і до 15 жовтня завершити цю роботу. Окрім того, до 1 жовтня завершити роботу по повному налагодженню газових систем опалення як в навчальних закладах, так і в районній центральній лікарні, адмінбудинках установ, підприємств, організацій. Аби все це було забезпечено вчасно, та з метою усунення можливих недоліків слід провести пробний запуск всіх опалювальних систем, незалежно від температурного режиму та доповісти про проведену роботу до 15 жовтня в управління економіки райдержадміністрації. Ряд доручень надано відділу освіти райдержадміністрації стосовно 100% забезпечення готовності навчальних закладів району до нового 2011-2012 року: це й забезпечення продуктами харчування відповідно до встановлених норм; і стовідсоткове харчування дітей 1-4 класів та із малозабезпечених, багатодітних сімей, а також максимальне охоплення гарячим харчуванням учнів 5-11 класів. Про те, щоб у навчальних закладах було тепло і працювали повноцінно їдальні, слід подбати також сільським головам, директорам загальноосвітніх шкіл і розглянути питання фінансування, витрат на придбання вугілля, плату за газ та електроенергію на сесіях селищної та сільських рад. Надати інформацію щодо обсягу фінансування на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення системи опалення Гуляницької ЗОШ; даху і системи водопостачання Врадіївської ЗОШ №1; Будинку творчості; перехідної галереї Захарівської ЗОШ; забезпечення водою Врадіївської ЗОШ №3, районної гімназії, Врадіївської ЗОШ І ступеня; виготовлення проекту газифікаціїЖовтневої ЗОШ; придбання протипожежного інвентаря. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Газета "Вісник Врадіївщини", вересень 2011 р. Виконання бюджету – запорука фінансової стабільності установ, організацій, закладів"