2 вересня голова Братської райдержадміністрації Т.П.Підборська провела нараду із селищним та сільськими головами, в якій взяли участь голова районної ради Т.М.Фесько, заступник голови райдержадміністрації А.М.Бунько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, селищний та сільські голови. На порядок денний було винесено чимало актуальних питань сьогодення.
Про стан надходження до місцевих бюджетів плати за землю у 2011 році та наявність невикористаних резервів збільшення вказаних надходжень доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Мирненко Н.В. В результаті проведеного аналізу встановлено, що надходження 2011 року порівняно з 2010 роком збільшились всього по району на 16,0 відсотків, або на 194,2 тис.грн. Відзначено роботу в цьому плані Ганнівської (приріст 34,5%), Григорівської (приріст 32,6 %), Новоолександрівської (приріст 44,7%) та Шевченківської (приріст 32,4 %) сільських рад.
Про роботу селищної та сільських рад району по запобіганню вчиненню протиправних дій проти людей похилого віку доповів начальник штабу Братського РВ УМВС в Миколаївській області Брутський В.В., який зазначив, що станом на 01.09.11р. до Братського РВ УМВС надійшло всього 908 заяв та повідомлень про злочини, з яких 99 надійшло від громадян віком старше 60 років, у зв’язку з чим було звернуто увагу селищного та сільських голів, працівників соціальних служб на необхідність проведення роз'яснювальної роботи з людьми похилого віку, особливо одиноко проживаючими щодо запобігання фактам вчинення проти них протиправних дій.
На виконання районної програми «Профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми на 2011-2015 роки» та з метою залучення всіх дітей шкільного віку на навчання з 25 серпня по 1 жовтня 2011 року в районі проводиться рейд «Урок». З цього питання доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Афанасьєва І.В.
Значна увага була приділена розгляду питання щодо дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при підготовці та прийнятті регуляторних актів. Головним спеціалістомуправління економікирайдержадміністрації Колесниченко О.В. наголошено на необхідності дотримання вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування.
Зметою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти в районі щороку проводиться облік дітей і підлітків шкільного віку. Обліку підлягають діти і підлітки віком від 6 до 18 років та діти, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 5 років, що постійно проживають на території України. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» доповідав Тадеуш В.П. завідувач сектору з питань загальної середньої та позашкільної освіти відділу освіти райдержадміністрації.
Про роботу по забезпеченню непрацюючого населення засобами індивідуального та колективного захистута організацію навчання населення діям при виникненні надзвичайної ситуації доповів Суворов О.А. – начальник відділу з питань НС райдержадміністрації, який зупинився на питаннях створення при сільських радах пунктів видачі засобів індивідуального захисту. Станом на 01.09.11р. такі пункти створені в Ганнівській, Кам’яно – Костуватській, Кривопустоській, Миролюбівській, Новомар’ївській, Новолександрівській, Сергіївській та Іллічівській сільрадах. Ведеться також облік колективних засобів захисту на території населених пунктів.
В ході наради було розглянуто питання роботи на території району громадських формувань, активізації їх діяльності тазабезпечення контролю за видачею посвідчень членам громадського формування, з якого поінформував завідувач сектору взаємодії з правоохороннимиорганами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Юхименко Г.В.
З інформацією про розробку нових (оновлення існуючих) генеральних планів населених пунктів селищною та сільськими радами виступив Білозуб В.Г. – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації. Наголошено на тому, що з 17 лютого 2011 року набрав чинності Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». У разі відсутності містобудівної документації відповідно до вимог цього закону з 01.01.12р. передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності увласність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. Тому звернуто увагу сільських голів на необхідність розроблення нових (оновлення існуючих) генеральних планів населених пунктів та затвердження їх у встановленому законодавством порядку.
З усіх розглянутих питань надані відповідні доручення та рекомендації.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Перемога» від 10.09.10р. № 68. Спектр питань широкий»"