Голова Первомайської районної державної адміністрації Борис Олексійович ДЕМЧЕНКО дав прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ.
Темою розмови стали досягнення аграріїв району у боротьбі за урожай, результати роботи промислового комплексу, заходи УПСЗН району з легалізації робочих місць, підготовка закладів освіти й медицини до опалювального сезону та перспективи реформування медицини.
До святкування державного свята - Дня незалежності - хлібороби Первомайщини підійшли із найкращими показниками в області, зібравши 153,3 тисячі тонн ранніх зернових при середній урожайності 32,8 ц/га, або на кожен гектар ріллі 15,5 ц. Серед лідерів - ФГ "Оазис", "Золота Рибка", "Основа", "МТД". Ці господарства досягли урожайності зернових від 43-х і більше центнерів з гектара.
За результатами комплексної оцінки соціально-економічного розвитку Первомайський район посів четверте місце в загальному обласному рейтингу. При цьому, по промисловості і соціальному сектору - 3 місце, зовнішньоекономічній діяльності - 4-те, розвитку малого бізнесу - 8 місце серед інших районів області.
За підсумками 1-го півріччя чільне місце у реальному секторі економіки займає кар'єр «Граніт» - тут випущено продукції на суму 25,6 млн. грн.
Значна роль у зміцненні позицій району належить Бандурському олійноекстракційному заводу, діяльність якого стрімко набирає обертів. Колектив заводу складає 250 працівників. Із грудня 2010-го до травня цього року підприємство працювало у режимі пусконалагоджувальних робіт ліній з переробки соняшнику. Нині продовжуються роботи з налагодження лінії переробки ріпаку За підсумками першого півріччя тут випущено продукції на суму 17,4 млн. грн. Непогані результати показали також підприємства ПГЩК (6,2 млн. грн.) та "Софія-Граніт" (135 тис. грн.).
Цілеспрямована політика районної влади на створення сприятливого клімату для розвитку малого підприємництва вже дала свої результати. Кількість малих підприємств у районі, порівняно з минулим роком, зросла на 11. Нині цей показник становить 1129 суб'єктів підприємницької діяльності, а їхня частка у наповненні бюджету становить 23,4%.
Обсяг зовнішніх інвестицій зріс у поточному році на 23% і склав 20,2 млн. грн. Мається на увазі інвестування в основний капітал: будівництво, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання тощо.
Б.О.Демченко також відмітив успішну діяльність управління соцзахисту населення, яку очолює С.Б. Грушанський. У результаті проведених перевірок у районі легалізовано робочих місць на суму близько 60 тис. грн. Це найкращий показник в області. Система роботи в управлінні налагоджена таким чином, щоб не залишити поза увагою жодного жителя, який потребує соціальної уваги і підтримки За кожною сільрадою закріплений соціальний працівник, тож мешканці сільської місцевості мають можливість отримати допомогу безпосередньо за місцем проживання. Приємно додати, що за результатами першого півріччя Первомайське УПСЗН посіло 4-те місце в обласному рейтингу.
Як запевнив журналістів голова РДА, роботи з підготовки закладів освіти й медицини до опалювального сезону проводяться у відповідності із планом заходів. Майже всі школи й медичні заклади первинної ланки готові до зими. Цього року планується перевести на електроопалення Степківську школу. Продовжуються роботи з підведення газопроводу до селища Підгородна та села Синюшин Брід, на це сесією облради були виділені кошти. Також буде газифіковуватися й Підгороднянська школа. Поки що проект реалізовується на умовах співфінансування: відділ освіти закуповує необхідне обладнання для газової топкової, а ПП "Якість" виконує роботи на умовах спонсорської допомоги. На постійному контролі голови райдержадміністрації - завершення робіт з підготовки систем опалення й у кількох ФАПах, вирішення інших важливих проблем у районі.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Прибузький вісник», від 30.08.2011 року №66 «ГІДНА ОЦІНКА ПРАЦІ»"