25 травня відбувся день Миколаївської обласної ради у Доманівському районі. Метою приїзду депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради, роботи їх в районній, селищній, сільських радах, бюджетних установах було вивчення стану Виконання рішень обласної ради, обласних комплексних програм та надання організаційно-методичної допомоги працівникам органів місцевого самоврядування району. У рамках дня обласної ради особистий прийом громадян провів голова Миколаївської обласної ради І.С.Дятлов. До того він побував у селах Богданівці та Прибужжі, де ознайомився з будівництвом другої черги Богданівської загальноосвітньої школи І-111 ст., а також із ситуацією щодо реконструкції Прибузького сільського Будинку культури.
Першими на прийомі у голови обласної ради побували жителі одного з мікрорайонів, що по вулиці Гуляницького в Доманівці. У них прохання допомогти фінансово із спорудженням каналізаційного колектора. Як розповів один із візитерів І.О.Бурлаченко, ця болюча проблема не вирішується вже тривалий час через брак коштів.
І.С.Дятлов запевнив відвідувачів, що дане питання буде вирішено позитивно, після доопрацювання проекту. А кошти на будівництво мають виділити як селищна, так і обласна ради.
А ось із продовженням реконструкції пришкільного інтернату районного навчально-виховного комплексу "Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1", про що прийшов клопотати перед головою обласної ради директор цього навчального закладу В.В.Богдан, доведеться зачекати, принаймні до наступного року. Бо кошти потрібні для цього чималі, близько десяти мільйонів гривень. їх можна буде отримати за рахунок Ташлицької програми, з початком будівництва другої черги ГАЕС.
Питання, з яким прийшла на прийом до голови обласної ради жителька села Прибужжя, інвалід III групи О.П.Коломієць, на перший погляд, дріб'язкове: незаконне, на її думку, встановлення межі її присадибної ділянки, що створило певні проблеми для неї та чоловіка, теж інваліда.
І.С.Дятлов доручив голові районної ради В.Ф.Базаренку, який, як і голова райдержадміністрації А.Є.Цехоцький, був присутній при проведенні особистого прийому, створити комісію за участю депутатів районної ради, представників відділу Держкомзему та інших зацікавлених сторін, детально розібратися з цим питанням на місці і запропонувати такий варіант його вирішення, який зняв би напругу у стосунках між сусідами.
А депутат Доманівської селищної ради
М.Р.Дудкопопросив голову обласної ради посприяти у завершенні ремонту приміщення, у якому знаходяться селищне відділення поштового зв'язку та цех електрозв'язку "Укртелекому", підняв ряд інших питань, на які отримав від І.С.Дятлова вичерпні відповіді.
Потім у залі районної ради, де крім гостей з Миколаєва зібралися працівники апарату районної ради, селищний та сільські голови району, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, ряду районних служб, було підбито підсумки проведення дня обласної ради в Доманівському районі. Перед учасниками зібрання виступили голова обласної ради І.С.Дятлов, перший заступник голови обласної ради В.В.Пащенко, радник голови обласної ради О.І.Симоненко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту М.А.Кравченко і заступник голови цієї профільної депутатської комісії Т.І.Бугаєнко, голова постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку В.О.Відяпін, голова постійної комісії обласної ради з питань регуляторної політики, підприємницької діяльності та торговельно-побутового обслуговування населення А.Е.Хачатуров, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Ю.А.Кормишкін..
Виступаючі, які побували майже у всіх сільських та селищній радах, в цілому позитивно оцінили діяльність органів місцевого самоврядування району, зокрема в збереженні та належному функціонуванні дошкільних навчальних закладів, шкіл, закладів охорони здоров'я тощо. Було висловлено і ряд критичних зауважень, вказано на недоліки, проблеми, вирішення яких вимагає більш активних зусиль органів влади на місцях в інтересах територіальних громад.
Голова Доманівської районної ради В.Ф.Базаренко та голова Доманівської районної державної адміністрації А.Є.Цехоцький подякували керівництву Миколаївської обласної ради за відверту, принципову розмову і висловили від депутатського корпусу та виконавчої влади району надію на подальшу конструктивну, плідну співпрацю.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Трибуна хлібороба» № 23 від 02.06.11. День Миколаївської обласної ради у Доманівському районі"