З приємної місії, навіть з декількох, які з великим задоволенням виконала міський голова Людмила Дромашко, розпочалася 10 сесія міської ради VI скликання наприкінці травня.
Так збіглося, що у день засідання сесії цього року відзначалося свято останнього дзвоника. А враховуючи те, що у числі депутатів міськради є освітянита батьки, п'ятниця для них видалася вельми насиченою. Побувавши вранці на шкільних святкових лінійках, вони поспішали до сесійної зали. Там на них очікували не менш приємні враження. Біля трибуни виблискувала піраміда із золочених кубків, а поруч ще й медалі. Усе це здобутки вихованців тренера-викладача зі спорту ІІ категорії, голови Первомайської міської громадської організації "Первомайська міська федерація кіокушин-карате" Юрія Галімона. Людмила Дромашко вручила тренерові Почесну грамоту виконавчого комітету міської ради та цінний подарунок. Окрім того, грамотами відзначено і його вихованців, серед яких кандидати у майстри спорту України та ті, яким присвоєно перший спортивний розряд. Батькам за виховання здорового і спортивного покоління мер оголосила подяку. Оплески переможцям у сесійній залі не вщухали. Депутати не шкодували долонь, дружно аплодували стоячи. Відчуття гордості переповнювало серця присутніх. Ось вона, справжня золота молодь Первомайська.
Та не лише каратисти порадували своїми здобутками того дня присутніх. Кінець травня видався врожайним на численні перемоги. Славу із каратистами розділилий первомайські важкоатлети, вихованці тренера-викладача Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи Миколи Потаріна. Йому міський голова вручила диплом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту за підготовку Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків з 13 років.
Обдаровану молодь міста під своїм дахом зібрав і Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, який нагороджено дипломом та бронзовою медаллю за участь у міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади-2011" у номінації "Удосконалення розвитку позашкільної освіти". Нагороду мер вручила директорові закладу Олені Алазаровій. Вихованців дитячого позашкільного закладу, які брали участь у всеукраїнських конкурсах, було нагороджено дипломами різних ступенів. Окрім того, імена та прізвища дітей занесені до книги "Обдаровані діти України". Вітали того дня у сесійній залі й інших переможців, про яких ми обов'язково розповімо на сторінках нашої газети.
Тож після приємної урочистої місії розпочалася робоча частина сесії міської ради — обговорення питань порядку денного. На розгляд було винесено 26 питань та ще кілька додаткових. Найактуальніше питання, яке викликало дебати з боку деяких депутатів, стосувалося міського водоканалу. Зокрема, щодо надання дозволу на опис та реалізацію майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства "Первомайський міський водоканал" для погашення податкової заборгованості. Йшлося і про надання дозволів цьому підприємству на списання основних засобів та ліній водопроводу. Кошти від реалізації списаних труб мають намір використати на оплату робіт з прокладання ліній водогону з тих ділянок, які значаться за адресами: від залізничного насипу до розподільної камери по вулиці Кам'яномостівській, а також від вулиці Загородньої до Паркомуни. Виділено також 8500 гривень на придбання труби на вулицю Садову. Справа у тому, що на цій вулиці проживають багатодітні сім'ї та люди похилого віку, які часто звертаються до мерії з причини поганого водопостачання.
Проголосували депутати і за надання дозволу комунальному підприємству "Комунсервіс" на списання з балансу основних засобів, зокрема старої техніки, яка вийшла з ладу, не працює і не підлягає ремонту.
Депутати розглянули й організаційне питання щодо затвердження кандидатури на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань та охорони здоров'я. Як з'ясувалося, Валентина Трянова, яка обіймала цю посаду, пішла на заслужений відпочинок на підставі чинного законодавства. Нині надану посаду затверджено Наталію Товсту, котра працювала радником-консультантом міського голови.
Ірина ТИХОНЧИК
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета „Вісник Первомайська” №44 від 01.06.2011 року. КОМУ ГАРЯЧЕ АПЛОДУВАЛИ ДЕПУТАТИ?"