Усі ми бажаємо жити в чистому і акуратному місті, адже чистота і порядок є запорукою хорошого настрою та відчуття комфорту.
Але дивує позиція окремих мешканців, які свідомо викидають сміття та непотріб на прибудинкові території, магістральні вулиці району чи узбережжя річки. Наводячи порядок в своєму господарстві, вони засмічують навколишнє середовище, утворюючи загрозу виникнення інфекційних захворювань. А хіба ці люди та їхні діти не живуть в цьому місті, не купаються в річці, не дихають повітрям?
На жаль, стали буденною справою купи будівельного сміття та гілля на вулицях, розмальовані паркани та стіни будинків. Особливе занепокоєння викликає безконтрольне обклеювання окремими особами рекламою й оголошеннями опор електричного освітлення вулиць та зупиночних комплексів! У центрі міста, біля великих магазинів, у місцях скупчення людей встановлені стенди для оголошень та афіш, діє безліч рекламних агентств, працюють безкоштовні газети оголошень, але реклама продовжує з'являтися скрізь у непризначених для цього місцях. Це вимагає від органів влади вдаватися до певних заходів щодо покарання порушників. Адміністрація району звертає увагу всіх мешканців та суб’єктів підприємницької діяльності, що на виконання вимог Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку у м. Миколаєві, затверджених рішенням міської ради від 19 квітня 2007 року № 12/21, а також Закону України «Про благоустрій населених пунктів» фахівцями адміністрації розроблено стратегію боротьби з порушниками благоустрою. Зокрема, активізовано інформаційно–просвітницьку роботу щодо попередження адміністративних правопорушень, впроваджено досвід проведення профілактичних рейдів та складання протоколів за статтею 152 "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наприклад, за несанкціоновану рекламу передбачено накладання штрафу від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб та від 850 до 1700 гривень для підприємців. У випадку, якщо порушник був повідомлений, але не з'явився на засідання адміністративної комісії, протокол розглядається без його присутності. А у разі несплати порушником штрафу в 15-денний термін, копія постанови комісії направляється до відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції для примусового стягнення штрафу у подвійному розмірі.
Шановні городяни! Адміністрація Заводського району закликає любити та поважати наш рідний Миколаїв і людей в ньому. Хочеться нагадати широко відоме прислів’я: ”Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.
Сподіваємося, що кожен з нас зробить свій посильний внесок у спільну справу поліпшення стану благоустрою.
Разом ми зробимо все можливе, щоб краєвиди нашого міста тішили око і веселили душу, щоб і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю.
Адміністрація
Заводського району.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Шановні мешканці Заводського району"