1 червня відбулося спільне засідання постійних комісій Березнегуватської районної ради. На них детально розглядалися питання, що будуть включені до порядку денного VІІ сесії районної ради шостого скликання.
Перш ніж розпочати роботу засідання, голова районної ради М.І.Ковальчук виконав приємну місію – привітав з днем народження заступника голови райдержадміністрації В.В.Сиводєдову. Потім приступили до розгляду 14 питань порядку денного.
Головував на спільному засіданніпостійних комісій А.Д. Савенко,який очолює постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту.
З перших двох питань доповідала заступник голови райдержадміністрації В.В. Сиводєдова. На розгляд депутатів було представлено проекти рішень про затвердження Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій у Березнегуватському районі на 2011-2015 роки і Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Березнегуватському районі на 2011-2015 роки.
Заслухали народні обранці й інформацію першогозаступника голови райдержадміністрації Л.Г Юрчен-ко. Йшлося про тимчасове призупинення функціонування Артаківської, Петропавлівської, Пришибської загальноосвітніх шкіл І ступеню. Ці школи найбільшпроблемні по укомплектованості класів - класи неповні, діти на індивідуальній формі навчання. Вищеназвані навчальні заклади не реорганізовано, а призупинено їх діяльність, наголосила Л.Г. Юрченко. Приміщення охороняються, а матеріальна база перевезена до базових шкіл на зберігання.
Після справ освітянськихперейшли до питання, яке стосується всіх без виключення. Йшлося про захист прав споживачів. Кожен з нас стикався з товарами низькоякісними й підробленими. Нагадаємо, шановним читачам, що захист прав споживачів - в Україні - гарантований Конституцією контроль за якістю і безпечністю продукції та всіх видів послуг і робіт. На засіданні було запропоновано проект рішення про затвердження Програми захисту прав споживачів у Березнегуватському районі на 2011-2012 роки. Доповідала заступник голови райдержадміністрації В.Г. Максименко. Зазначалося, що в районі створено координаційну раду з питань захисту прав споживачів, це консультаційно-дорадчий орган. З року в рік скарг стає менше, так у 2009 р -14 скарг надійшло, у 2010 - 8, за 5 місяців цього року - скарг не було.
Підтримавши запропонований проект рішення члени комісії розглянули й внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку району на 2011-2014 роки "Березнегуватщи-на-2014".
Депутати розглянули ще цілий ряд питань - внесення доповнень до районної Соціальної комплексної програми підтримки сім'ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок ічоловіків (доповідав начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА В.М. Дорофєєв), про хід виконання районного бюджету (інформувала начальник фінансового управління РДА В.І. Максименко) та ін.
Обговоривши заплановані питання, народні обранці вирішили винести запропоновані проекти рішень на розгляд VII сесії.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета „Народна трибуна” № 48-51 від 11.06.11. Засідали постійні комісії"