17 травня у конферен-залі обласної лікарні відбувся святковий концерт до Дня медичної сестри.
Захід було організовано управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Іванцової Н.Б. та першого заступника голови обласної ради Пащенка В.В. Були присутні головні лікарі закладів охорони здоров’я області, головні медичні сестри, голови профспілкових комітетів закладів охорони здоров’я.
На сьогоднішній день в області працюють 9508 спеціалістів з середньою медичною освітою, з них мають вищу кваліфікаційну категорію – 3484, першу – 1573, другу-1048 чоловік. Дефіцит середніх медичних працівників складає 867 фізичних осіб. В мережі закладів, що обслуговують сільське населення, працюють 3803 молодших спеціалістів з медичною освітою.
Заслужених працівників, що працюють в закладах охорони здоров‘я 27, з них середніх медичних працівників - 20. Останнім часом звання «Заслужений працівник охорони здоров‘я» отримали: Стахорська Лідія Анатоліївна – медична сестра фізіотерапевтичного кабінету стоматологічної поліклініки Жовтневої ЦРЛ, Лабінська Олена Миколаївна – медична сестра обласної лікарні, Турчиняк Антоніна Іванівна – медична сестра міської лікарні № 4 м.Миколаєва. З метоюпіднесення ролі медичних працівників, підвищення престижності та стимулювання їх праці у 2010 році було вручено 50 премій кращим медичним працівникам області, з них у номінації «Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою» 24 премії отримали фельдшера та медичні сестри.
Фахівців з середньою медичною освітою в нашій області готують два медичних коледжі: Миколаївський базовий медичний коледж, та Первомайський медичний коледж.
Миколаївська область за підтримки Міністерства охорони здоров‘я України у 2007 році вперше в Україні провела Всеукраїнський конкурс медичної сестри в с.Коблево Березанського району, після чого цей конкурс став традиційним. Медична сестра обласної лікарні Роленко Світлана на ІV Всеукраїнському конкурсі, який проходив ум. Вінниця в 2010 році,зайняла 3місце.
Урочиста зустріч розпочалася з привітаннязі святом медичної сестри, після чого присутні переглянули документальнийфільм, у якомузнайшли своє відображення нелегкітрудові будні та професійневиконання роботи наших медичних сестер. За багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню міста та області, високий професіоналізм, медичних сестер було відміченопочесними грамотами, які були вручені заступником голови облдержадміністрації Іванцовою Н.Б., першим заступником голови обласної ради Пащенком В.В., начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Хотіною С.Г., начальником управління охорони здоров’я виконкому Миколаївської міської ради Дергуновою Л.Ю., головою обкому профспілок працівників охорони здоров’яЗаяць Е.М.
Також були відмічені медичної сестриза самовідданість усвоїй роботі подарунками від голови обласної асоціації медичних сестер.
Ще багато привітань, у тому числі й музичних, та просто щирих слів пролунало на адресу медичних сестер Миколаївщини, адже День медичної сестри – це дійсно всенародне свято. Міцне здоров‘я є найбільшим скарбом людини. А ті, хто допомагає його зберегти – гідні великої шани та визнання.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Відбулися урочистості до Дня медичної сестри"