16 квітня минає рік, як за Указом Президента України Очаківську районну адміністрацію очолив О.Ф. Росинець. Хоча Олександру Федоровичу до нових обов`язків було не звикати, адже посаду очільника району він вже обіймав, - до свого призначенняпоставився з притаманною йому високою самовіддачею. На це налаштував і підлеглих у відвертій і недвозначній вимозі "нам потрібна робота, а не її імітація".
Рікзусиль на перелом у свідомості людей, пошук нових підходів до вирішення проблем і просування інновацій, аби запустити до цього холостий хід великого районного механізму і зробити його невідворотним, почав давати результати. І нехай голова райдержадміністрації вдався до алегорії стосовно стабілізації позитивних зрушень з виконанням бюджету, мовляв, "відпрацьований певний алгоритм заходів почав давати свої результати", явні зміни на краще помітні в усіх сферах життя району.
За підсумками комплексної оцінки соціально-економічного розвитку районів області у 2010 р. Очаківський посів 9 місце, тоді як у 2009 р. був на 17-му. Значно поліпшилася ситуація в державних фінансах, соціальному секторі, на споживчому ринку, досягнуто стабілізації в сільському господарстві, створено умови для малої переробки, залучення інвесторів… Зусиллядосягли мети - за рік район кардинально змінив ставлення до себе в області, як до прогресивного, з реальними планами на розвиток. Це, як мовиться, погляд збоку. А більш приземлений - це те, що в нашому районі люди почувають себе захищеними, бо жодна проблема її мешканця не проходить повз увагу районної виконавчої влади. І коли, бува, чуєш про негаразди в якомусь іншому районі, чи то області, ловиш себе на думці - добре, що в нас не так, і якби скрізь був такий підхід до вирішення проблем, як в Очаківському районі, Україна значно швидше зміцніла б і розквітла.
Наступного тижня на сесії районної ради О.Ф. Росинець звітуватиме про перший рік роботи на посаді голови райдержадміністрації. Мешканці району почують про зроблене і, звісно, про нові цікаві плани на майбутнє - безперечно, на благо району, на їх благо. І на цьому шляху, який веде до покращення життя кожної родини, очільнику району бажаємо успіхів, а ще міцного здоров`я, терпіння, натхнення та задоволення від досягнутого.
Земля береже спогади
Ми давно звикли до того, що живемо в місцині, де буквально кожен камінець - уламок історії. З дитинства їздимо на екскурсію до славнозвісної Ольвії, не кажучи вже про відвідини музеїв та турецькі люльки, які у шкільні роки на місці нинішньої дамби знаходив чи не кожен очаківський хлопчак.
А усього на території тільки Очаківського району налічується 116 пам'яток історії, 68 з них присвячені Великій Вітчизняній війні - це меморіали слави, братські могили, поховання та пам'ятні знаки, пам'ятники видатним особам. Торік на острові Березань було знайдене одиноке поховання козака. А археологічних пам'яток - аж 351. З них найзнаменитіша - пам'ятка національного значення, історико-археологічний заповідник Ольвія. Одна з двох районних пам'яток архітектури і містобудування - Покровська церква на Кінбурні, датована 19-м ст. Вона пережила запустіння, пожежу, а нині, відновлена, приймає прихожан, як і на початку свого життя.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета “Чорноморська зірка” №№ 29-30 від 15 квітня 2011 року"