Микола Петрович Круглов дав великупрес-конференцію для представниківзасобівмасовоїінформації,якатривалабільше двох годин.
2 квітня у Миколаївському академічному художньому російськомудраматичномутеатрівідбуласяконференціяМиколаївськоїобласної організаціїПартії регіонів, у якій взялаучастьделегаціяЄланецькогорайону.
З промовою"Пропідсумки виборівдомісцевих рад, завдання Партії регіонів по соціально-економічномузростаннюу Миколаївськійобласті" виступив заступникголови обласноїорганізації ПР, голова обласної ради І.С.Дятлов, якийвідзначив, що одним з головних питань форуму єпідбиття підсумків роботи організації за 2010 рік, результатів виборівдепутатів місцевих рад,сільських,селищних, міських голів, а також завданняпарторганізації щодоподальшого підвищенняролі Партіїрегіонів у соціально-економічному розвиткуМиколаївської області.
У 2011-у Миколаївській обласній організації Партіїрегіонів виповнюється 10 років.За цей час чисельністьпартійної організаціїзросла у116 разівінинічленівпартії -37 тисяч. Партіярегіонів є однією знайбільшмолодих політичнихсил, середнійвідсотокпредставництв депутатів Партіїрегіонів у радахМиколаївської областірізних рівнів становить 60,4 відс. Із5973депутатів - 3608відПартії регіонів.Вирішення наказів виборців - головні критерії оцінки діяльності кожногодепутата іпартії вцілому. Разом ізперемогою на виборахрегіони отримали великийвантаж відповідальностіійого требазгідністю нести.А головним завданнямєреальні строки реалізаціїпрограм,наміченихна ближчий час,вирішення усіх наказів виборців.
Головаобласноїорганізації ПР,головаобласноїдержадміністраціїМ.П.Круглов розповівпродосягненняза минулийрік, плани на майбутнє,а це здебільшогозалучення інвестиційдля розвитку усіх галузейжиттєдіяльності області, вирішення як виробничих, так ісоціальних, культурнихпитань.Їхназбиралося чимало, нинішнявладаотримала нелегкий посаг.Значні прорахунки , допущеніпротягом останніх років, дужевплинули на рівень життя людей, стан економіки країни. Протягомрокузробленочимало, але слідзгуртуватися,працюватичітко,відповідально, вдумливо, щобивідродитиУкраїну,життя людей піднестина значновищийрівень. У цьомузначнанадіянародупокладається саменаПартію регіонів,якійвиборцівіддалиперевагунаостанніх виборах, повірили. Адовірулюдей слід виправдовувати.
У квітніу місті Київвідбудеться ХІІІ з'їзд Партії регіонів. Учасники Миколаївської обласної партійноїконференції обрали 24делегативід Миколаївської областіна Всеукраїнський форумПР.Середних - почесний голова Партіїрегіонів, Президент України В.Ф.Янукович, членПолітрадиПР, голова Миколаївської обласної парторганізації, губернатор МиколаївщиниМ.П.Круглов,член Політради ПР,заступник обласної організації, голова облради І.С.Дятлов,член Політради ПР, депутат Верховної Ради України А.К.Кінах, депутат обласної ради, наша землячка Т.В.Демченко та ін. Журналістів газет,телебачення цікавилочимало питань,серед яких на чільномумісці - посівна кампаніявесни 2011 року, кредитування аграріїв.Микола Петрович повідомив, щовсіціпитання вирішуємо самостійно, він вдячнийаграріямза відповідальністьуроботі, озимина підживлена, інтенсивноведеться посівна кампанія. Відрадно, щозначні площі відводятьсяпідзернові, непоганоперезимувалаозимапшениця, що є нашим головним хлібом. Звернутоувагуі нагречку,яка єодним ізосновнихпродуктівнанашому столі, зокрема введення в дію заводу по переробці гречки в селі Маложенівка Єланецького району.
Такожгубернатор висвітлив питання щододіяльностітрейдерів,котрі займаються закупівлею тареалізацієюсільгосппродукції, вирощеної на наших полях,функціонування миколаївськихвеликихпідприємств, особливосуднобудівнихзаводів, що повиннідавати до бюджету Миколаївщини левовудолю надходжень.
Буряківнича галузьв області взагоні, чималопереробнихпідприємствзнищено, іншіпридбані іноземцямиі використовуютьсядля переробки здебільшого тростини. Все це пов'язаноізвходженням України, як вважаєМикола Петрович, хибним моментому діяльностіминулихурядуі Президента,до ВТО. Отож нашій продукції, якою вікамизаймалися українці, вт. ч.і цукру, немає виходу на закордоння. Цежстосується ім'ясата молока. А на український ринокдороги всім відкриті. Питання, звичайно, потребуєвирішення.
Назапитаннящодореалізаціїселянами за достойними цінами м'яса свинини, яке вирощується у кожному селянському дворі,Микола Кругловвідповів, щоце питання архіважливе. І зновужотримали важкий посаг:м'ясокомбінати знищені як обласного значення, так і врайонах. Лишепрацює Вознесенське підприємство, яке нещодавно губернатор відвідав і зміг там витриматищонайбільше 5хвилин. Зчого робитьсята ковбаса, які інгредієнти додаються, лишаєтьсятількиздогадуватися. Отожбонікуди селянам здатисвоєякіснем'ясо, бопо дешевизні закупляють невідомого походження продукцію,якоюз різнимидобавкамиіначиняютьковбаси. Вихід, напевне ж, у поновленніінституту заготівельнихконтор,споживча кооперація повинназайматися нелише вигідноюторгівлеюта наданням за непомірнимицінами площіна ринках, як церобитьсяповсюдно нині, айзаготовлятипродукціюселян,відновитиковбасні цехи, виготовлятитам якісну продукцію.
Перші кроки в цьомунапрямку вжезроблено. Вирішенокадрове питаннящодокерівника українськоїспоживспілки, надалічерга Миколаївської області.
На чільному місцістоялиі питанняіз забезпеченням населення соціальнимхлібомІта ІІ сортів, що значно дешевше для споживачів. Доречі, у нас найнижчаціна на соціальнийхліб в Україні. Зцієюметоювиділяється ідешеве борошно. Важливоконтролюватипаралельно реалізацію.А ціниповинні бутине більше 15 відс.від встановленихвиробником.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Єланецький вісник» від 9 квітня 2011 №14. ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ М.П.КРУГЛОВА"