Подробно
Як Олександр Сич у Космачі сміття збиравУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 20-04-2011 13:42 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
![]() До Косівського району голова обласної ради Олександр Сич навідався, аби особисто ознайомитися з об'єктами будівництва, фінансувати які планується коштом обласного бюджету. Натомість посадовцю довелося випробувати себе в ролі прибиральника: окремі гірські села потопають у побутовому смітті. У Космачі Олександр Сич не витримав і власноруч взявся збирати сміття біля сільської ради. Але смітника, аби його викинути, у селі не знайшлося. Тож голова залишив сміття просто на порозі сільради. Теги: Схожі новини Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Як Олександр Сич у Космачі сміття збирав"