Подробно
Екологічна інспекція: покращувати екологічну ситуацію потрібно починати із себеУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 15-04-2011 22:08 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
![]() Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області прийняла участь у зустрічі за круглим столом з учнями старших класів школи №5 м.Івано-Франківська на тему: "Екологічні проблеми міста в полі зору молоді". Зустріч відбулась 12 квітня 2011 року в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва, де напередодні Дня довкілля організовано проведення екологічного тижня "Молодь і довкілля". Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Екологічна інспекція: покращувати екологічну ситуацію потрібно починати із себе"