Подробно
Взаємодія з громадскістюУкраина, Николаев и область | Местные новости | 24-02-2011 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
23 лютого відбулося засідання громадської ради при Очаківській райдержадміністрації, під час якого розглянуто питання про проект програми економічного і соціального розвитку Очаківського району на 2011-2014 роки, про позитивні зрушення в Україні за підсумками 2010 року та з нагоди річниці перебування на посаді Президента України В.Януковича. Схваленопроект Програми економічного і соціального розвитку на 2011-2014 роки. Внесено до плану роботи громадської ради питання про розвиток духовності серед населення Очаківського району. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Взаємодія з громадскістю"