![Для музичної школи №1 ім. С. Вільконського придбано рояль](http://monitor.chernigov.net/images/stories/news/SOCIALNI/royal.jpg)
У Чернігові у музичній школі імені С.Вільконського презентовано відновлений рояль фірми “B?sendorfer” (“Бьозендорфер”), придбаний за бюджетні кошти.
Як повідомив начальник управління культури Олег Васюта, рояль є одним з основних музичних інструментів для музичної школи та дитячої міської філармонії, що діє на базі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста. “Питання придбання інструменту належної якості було актуальним для музичної школи останні десять років, оскільки попередній рояль був придбаний близько п’ятдесяти років тому”, – зауважив він.
Відновлений рояль “B?sendorfer” придбано за 200 тис. грн., тоді як новий інструмент такого рівня коштує близько 1 млн. грн. Консультантами під час настроювання інструменту були викладачі музичної школи імені С.Вільконського, а основним експертом став лауреат міжнародних конкурсів, колишній вихованець навчального закладу Денис Жданов. Він, маючи значний досвід концертної діяльності, схвально оцінив обраний рояль.
Музикант, що нині відомий не лише в Україні, а й за кордоном, також взяв участь у презентації музичного інструменту. Д.Жданов дав сольний концерт.
У рамках презентації роялю також відбулося офіційне підписання протоколу намірів про створення навчального комплексу “Чернігівська музична школа імені С. Вільконського – Чернігівське музичне училище імені Л. Ревуцького”, який увійде у систему музичного виховання Національної музичної академії імені П. Чайковського. Документ, відповідно, підписали директор музичної школи Ольга Астаф’єва та директор музичного училища Володимир Суховерський. Створений навчальний комплекс дозволить більш активно співпрацювати викладачам музичних навчальних закладів у методичному та практичному аспектах (майстер-класи професорського складу музичної академії, більш активна науково-методична робота). “Це живий офіційний зв’язок, планова системна робота”, – пояснив О. Васюта.
Чернігівський міський голова Олександр Соколов назвав придбання роялю для музичної школи важливим кроком у розвитку музичної освіти в Чернігові. Він підкреслив, що міська влада докладає зусиль для зміцнення матеріальної бази чернігівських шкіл естетичного виховання. Так, минулого року було відкрито концертний зал у музичній школі №2, оновлено музичні інструменти на суму близько 400 тис. грн. (враховуючи придбаний рояль, ксилофонт для музичної школи №2 та інші).
У заході з нагоди презентації роялю взяла участь заступник міського голови Анна Романова.
Источник: Чернігівский монітор | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Для музичної школи №1 ім. С. Вільконського придбано рояль"