За 2010 год в администрацию Ленинского района поступили и были рассмотрены 2649 заявлений и жалоб граждан, 1063 обращения организаций и учреждений, в службу по делам детей обратились и получили квалифицированную консультацию 1294 человека.
Активно идет прием жителей района в отделе ведения Государственного реестра избирателей. На 01.01.11 с заявлениями о внесении изменений в реестр обратились 2519 граждан.
Большую часть всех обращений составляют вопросы коммунального хозяйства и благоустройства (26%), защиты имущественных интересов детей (27%), социальной защиты населения и оказания материальной помощи (15%).
Каждую неделю председатель администрации и его заместители в соответствии с утвержденным графиком проводят личный прием граждан. В 2010 году на личном приеме побывали 412 человек. В администрации также работает общественная приемная, в которой можно получить юридическую консультацию юриста администрации, специалистов управления юстиции. В 2010 г. 279 граждан получили такую консультацию.
Вопросы обеспечения выполнения законодательства об обращениях граждан находятся в администрации района на постоянном контроле.
Пресс-служба администрации Ленинского района.
ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН – НА КОНТРОЛI
За 2010 рік до адміністрації Корабельного району надійшло та було розглянуто 1846 звернень громадян.
Всього до адміністрації звернулись 3 705 громадян (разом із колективними зверненнями). Від жителів Корабельного району надійшло 151 колективне звернення. Найбільш актуальні питання: комунальне господарство, ліквідація наслідків підтоплення, надання матеріальної допомоги, соціальний захист, забезпечення законності та охорона правопорядку. За вищевказаний період надійшло також 77 звернень громадян з вищих державних установ.
23 вересня 2010 року голова адміністрації району В.І.Устенко провів плановий виїзний прийом громадян. До прийому були залучені керівники основних служб, які забезпечують життєдіяльність району. Таким чином, громадяни мали змогу отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання та вирішити деякі з них на місці. Прийом було проведено у приміщенні школи №49 по вул. Уборевича, 15. На прийомі до голови адміністрації надійшло 19 звернень громадян, з яких 2 колективних.
На виконання Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в адміністрації району регулярно проводяться «гарячі телефонні лінії», де громадяни можуть отримати кваліфіковану консультацію з питань діяльності органів місцевого самоврядування. Діє «скринька довіри», функціонує «телефон довіри» з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом (тел. 25-22-59, з понеділка по п'ятницю, з 9.30 до 17.00).
Прес-служба адміністрації Корабельного району.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "О работе с обращениями граждан"