![Шановні жителі Миколаєва та Миколаївщини!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1291388808.jpg)
Шановні жителі Миколаївщини!
3 грудня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день інвалідів. Це ще один привід нагадати громаді, що уважне, милосердне ставлення до інвалідів, а також людей похилого віку та дітей – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства.
Поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики нашої держави. Урядом України розроблено комплекс заходів, спрямованих на формування дієвої системи соціального захисту та покращення матеріального становища цієї категорії громадян. Активно працюють і громадські об’єднання, відділення Фонду соціального захисту інвалідів, які постійно вишукують можливості для допомоги своїм підопічним у належній організації праці, життя та побуту.
Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради висловлюємо щиру вдячність усім мешканцям області, які активно долучаються до благородної справи, роблять свій посильний внесок у поліпшення матеріального становища тих, хто цього вкрай потребує.
Звертаємося до всіх людей з відкритим серцем: давайте разом допоможемо людям, скривдженим долею! Нехай щоденна турбота про ближнього, милосердя і терпимість стане нормою нашого повсякденного життя.
Голова облдержадміністрації Микола Круглов.
Голова обласної ради Ігор Дятлов.
Шановні працівники прокуратури! Сердечно вітаємо з професійним святом!
Основний принцип роботи прокуратури – захист інтересів держави та її громадян. Обрати цей шлях і залишатися вірним йому все життя – непросте завдання, але вірність честі мундиру, самовіддане служіння українському народу допомагають вам досягати серйозних результатів.
Саме від вашого сумління залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства від проявів злочинності, дотримання прав і свобод людини. Глибоко вдячні вам за самовіддану працю, надійність, безмежну відданість, мужність та витримку!
Віримо, працівники органів прокуратури завжди стоятимуть на варті демократії, дотримуватимуться принципів правової держави, забезпечуючи мир та спокій в рідній Україні.
Дорогі друзі! Від усієї душі бажаємо вам подальших успіхів у вашій нелегкій, але благородній справі, здоров'я, сили духу, благополуччя вам і вашим родинам!
Миколаївський міський голова В.Д. Чайка.
Секретар міської ради В.І. Коренюгін.
Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури.
Посідаючи особливе місце у державному устрої, прокуратура забезпечує утвердження верховенства права, захист конституційних прав і свобод людини та громадянина, інтересів суспільства і держави.
Цей шлях є нелегким та тернистим, але відповідальність, належне забезпечення законності, високий фаховий рівень завжди викликають повагу у громадян.
Переконані, що своєю сумлінною працею ви забезпечуватимете ефективну протидію злочинності, надійно захищатимете правопорядок у Миколаївській області та державі в цілому.
У цей святковий день зичимо вам і вашим близьким міцного здоров'я та успіхів, добра, миру й благополуччя!
Голова облдержадміністрації Микола Круглов.
Голова обласної ради Ігор Дятлов.
6 грудня ми відзначаємо
День Збройних сил України
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та святим обов'язком відважних людей, справжніх патріотів своєї країни. Саме вони є запорукою розвитку та розбудови держави.
Воїни, що служать в нашому місті, з гідністю несуть високе звання захисника України, дорожать честю і бойовою славою Збройних сил. У складних умовах вони залишаються вірними Військовій присязі, демонструють високу організованість, виучку і бойову майстерність, самовіддано виконують покладені на них обов'язки.
Віримо, що наші військовослужбовці і надалі будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки, захищаючи суверенітет та незалежність України.
У цей день висловлюємо щиру вдячність і сердечну подяку ветеранам Великої Вітчизняної війни, всім, хто зі зброєю в руках стояв і стоїть на бойовому посту і готовий у будь-яку хвилину стати на захист нашої Батьківщини. Бажаємо злагоди, миру, благополуччя і щастя!
Зі святом!
Миколаївський міський голова В.Д. Чайка.
Секретар міської ради В.І. Коренюгін.
Шановні військовослужбовці, ветерани війни і Збройних сил
України!
Щиро вітаємо вас із Днем Збройних сил України!
Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.
Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.
Президент України Віктор Янукович наголосив на необхідності реформування української армії, основними напрямками якого визначив збереження кадрового потенціалу, впровадження нових видів озброєння, покращення матеріального забезпечення військовослужбовців.
Адже без власного сильного та боєздатного війська неможливо забезпечити обороноздатність країни та її гідне місце у системі європейської безпеки.
Нині Збройні сили України демонструють організованість, дисципліну, патріотизм, здатність залишатися гарантом стабільності, суверенітету і територіальної цілісності держави.
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!
Шановні працівники статистики Миколаївщини!
Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників статистики.
Ефективне державне управління, побудова відкритого громадянського суспільства неможливі без достовірної та прозорої статистики.
Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті – економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження – головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.
У цей святковий день прийміть слова подяки і шани за сумлінну, самовіддану працю. Зичимо вам міцного здоров’я, особистого та сімейного щастя, благополуччя, успіхів у всіх починаннях.
Голова облдержадміністрації Микола Круглов.
Голова обласної ради Ігор Дятлов.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Шановні жителі Миколаєва та Миколаївщини!"